Ziemassvētku koncerts „Mīlestība šovakar tiek ielūgta”

06.12.2012

Jaunuma titlulattēls Jaunuma titlulattēls

Nākamās nedēļas nogalē, 14. decembrī, pulksten 19.00 Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā, Kuršu ielā 19, uz Ziemassvētku koncertu „Mīlestība šovakar tiek ielūgta” aicina Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris „LAIKS” (mākslinieciskā vadītāja Ilze Balode) kopā ar draugiem un domubiedriem.

„Mēs gribam jums Ziemassvētkos dāvināt baltu, mirdzošu sniegu, mierpilnu svētku laiku un mazu daļiņu no zvaigžņotās nakts debesīm, kuras liek mums apstāties, norimt un paskatīties augšup … tālu … klusi … Gribam rosināt vēlmi samīļot tuvākos un uzsmaidīt garāmgājējam.  Domās un izjūtās ļauties sevi aizvest bērnības Ziemassvētkos un atvērt sirdis, lai Mīlestība var ienākt mūs sasildīt! Ziemassvētki ir laiks, kurā mēs atrodam ceļu viens pie otra. Meklējam un atrodam Dievu, kurš nāca pasaulē un atnesa Mīlestību, kura nekad nebeidzas! 14. decembra vakarā Mīlestība tiks ielūgta gan uz skatuves, gan skatītāju zālē. Mīlestība būs tā, ko šajā vakarā dāvāsim viens otram,” ar koncerta māksliniecisko koncepciju iepazīstina jauktā kora „LAIKS” dalībniece Sarmīte Skuja, piebilstot, ka koncertā „Mīlestība šovakar tiek ielūgta” kopā ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jaukto kori „Laiks”, tā māksliniecisko vadītāju Ilzi Balodi, kormeistari Lauru Bluķi un vokālo pedagoģi Ievu Dreimani savās svētku sajūtās dalīsies arī Em.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas Zēnu koris, solisti Oleksijs Demčenko (trompete) un Maija Zaķis (taustiņinstrumenti), kā arī Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska. Koncertu vizuāli interesantāku un krāšņāku padarīs Zane Bluķe un Rainers Kornhubers.

14. decembra vakarā Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcu piepildīs Ērika Ešenvalda, Riharda Dubras, Andra Kontauta, Jāzepa Vītola, Pētera Barisona, Jura Karlsona un citu latviešu komponistu mīlestības un Ziemassvētku noskaņas dziesmas.

Koncertu atbalsta Labdarības veikals „Otrā Elpa”, SIA „Liepājas Olimpiskais centrs”.

Ieeja bez maksas.

Būsim pateicīgi par ziedojumu labdarības pasākumu realizēšanai.

Informāciju sagatavoja:
Anda Birkenberga
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja