Jaunumi

Rotu izstāde “Citāda dzintara dziesma” mākslas salonā “Ludviķis”

Šo sestdien, 15. janvārī, mākslas salonā “Ludviķis” ieskanēsies “Citāda dzintara dziesma” - Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas lietišķās mākslas studijas “Zītars” rotu izstāde.

I.Kalniņa Mīlas dziesmu koncerti pārcelti uz maiju

Informējam, ka sakarā ar valstī pagarināto ārkārtējo situāciju un amatiermākslas kolektīviem noteiktajiem ierobežojumiem, Imanta Kalniņa Mīlas dziesmu koncerti “Es mīlu Tevi” no februāra pārcelti uz 22. maiju Rīgā un 26. maiju Liepājā.

Liepājas Tautas fotostudija “Fotast” aicina uz gada izstādi

No 7. janvāra līdz mēneša beigām Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā apskatāma Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas “Fotast” gada izstāde “…NIEKI”.

Janvāra afiša

Aicinām uz Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra pasākumiem!

Lai skaisti mirkļi veido skaistu 2022. gadu!

Kori “Lauma” godina ar Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinībām

Sveicot kolektīva darbības 35 gadu jubilejā, ar Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinībām godināts Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Lauma”, tā vadītāja Mirdza Paipare un ilggadējie kora dziedātāji.

Sveiciens Valsts svētkos!

Mēs esam šai vietā starp ezeru un jūru, kur vējā augušām priedēm ir stipras saknes.

Sanktpēterburgā atklāta Liepājas Tautas fotostudijas “Fotast” izstāde

No 21. oktobra līdz 7. novembrim Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas “Fotast” fotogrāfiju izstāde "Iepazīstieties - Liepāja!" skatāma Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā.

Izmaiņas oktobra kultūras pasākumu norisē

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs informē, ka saskaņā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem, notikušas izmaiņas oktobra kultūras pasākumu afišā.

Aicina uz lietišķās mākslas izstādi “Dzīve celiņos”

5. oktobrī pulksten 17:30 Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā tiks atklāta Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas lietišķās mākslas studijas “Kursa” izstāde “Dzīve celiņos”. Izstādi varēs aplūkot bez maksas līdz 30. oktobrim.