Jaunumi

Izsludināts Latvijas vokālo ansambļu konkurss

Līdz šā gada 25. septembrim Latvijas vokālie ansambļi var pieteikties konkursam, ko rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām.

Dāvinām Līgo izrādi “Skroderdienas Silmačos”

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina 23. jūnijā pulksten 16:00 koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” uz bezmaksas Līgo svētku izrādi “Skroderdienas Silmačos”. Izrāde ir pilsētas dāvana liepājniekiem un viesiem tradicionālajos latviešu gadskārtu svētkos.

Kultūras ministrijas atzinība komponistam V.Aivaram

Ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas īpašo Atzinības rakstu godināts Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru vokālā ansambļa “Dziedonis” vadītājs, komponists Valdis Aivars, kurš aizvadītās nedēļas nogalē ar jaunu koncertprogrammu “Vajag vēlēties!”, skatītāju piepildītā Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, atzīmēja savu 70. dzīves un 55. muzikālo darba gaitu jubileju.

Aicina uz pūtēju orķestru Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncertu

Šo svētdien, 12.jūnijā, pulksten 17:00, koncertdārzu “Pūt, vējiņi!” pieskandinās Kurzemes un Pierīgas pūtēju orķestri, kas Liepājā pulcēsies XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku ieskaņas koncertā.

Liepājā koši aizvadītas Kurzemes Fotodienas

Liepājā noslēgušās “Kurzemes Fotodienas 2022”, kas jau piekto gadu pēc kārtas dažādās Kurzemes pilsētās pulcē reģiona fotoklubu dalībniekus, lai sacenstos par labākā fotokluba titulu un Kurzemes gada balvu individuālajā konkursā.

Liepājā norisināsies Latvijas amatierteātru iestudējumu skate “Gada izrāde 2021”

10. jūnijā Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē norisināsies Latvijas amatierteātru iestudējumu skate “Gada izrāde 2021”. Liepājas Tautas mākslas un kultūras centru skatē pārstāvēs divi amatierteātri.

Komponists V.Aivars aicina uz jubilejas koncertu

11. jūnijā pulksten 13:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē ar jubilejas koncertu “Vajag vēlēties!” savu 70. dzimšanas dienu svinēs komponists Valdis Aivars. Šogad aprit arī 55 gadi kopš V.Aivars uzsācis muzikālās gaitas Liepājā.

Aicinām uz kultūras pasākumiem jūnijā

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs 2021./22. gadu sezonu noslēdz ar amatierteātru iestudējumu skati, komponista V.Aivara jubilejas koncertuzvedumu, Dziesmu un deju svētku ieskaņas koncertu un Līgo izrādi "Skroderdienas Silmačos".

Šajā nedēļas nogalē Liepājā pulcējas Kurzemes fotogrāfi

27.-29. maijā Liepājā pulcējas fotogrāfi no visas Kurzemes – piekto gadu pēc kārtas norisinās Kurzemes Fotodienas, kas šogad pirmo reizi plānotas Liepājā. Iepriekšējos gados tās jau notikušas Kuldīgā, Ventspilī, Saldū un Talsos.

I.Kalniņa Mīlas dziesmu koncerts šonedēļ komponista dzimšanas dienā

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “INTIS” un mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce kopā ar Rīgas Latviešu biedrības jaukto kori “Austrums” un diriģentu Āriju Šķepastu aicina uz Imanta Kalniņa Mīlas dziesmu koncertu “Es mīlu Tevi”. Koncerts izskanēs šo ceturtdien, 26.maijā, pulksten 19:00, Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars” tieši komponista dzimšanas dienā.