Jaunumi

Aicinām iesniegt zīmējumus Mātes dienas izstādei

12. maijā no 12:00 līdz 15:00 Romas dārzā notiks Mātes dienas svinības, kuru laikā būs apskatāma bērnu zīmējumu izstāde “Mana mamma”. Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina mazos liepājniekus uzzīmēt savu māmiņu un atnest zīmējumus līdz 6. maijam uz Liepājas Latviešu biedrības namu.

Sestdien Liepājā notiks tautas deju festivāls “Aprīļa pilieni”

Šo sestdien, 20. aprīlī, Liepājā pulcēsies jauniešu un vidējās paaudzes dejotāji no dažādām Latvijas pilsētām, lai dienas gaitā sadraudzētos, sacenstos un sadejotos tautas deju festivālā “Aprīļa pilieni”. Skatītāji aicināti uz festivāla noslēguma koncertu pulksten 18:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Šogad Lieldienas svinēsim Zirgu salā

Liepājas valstspilsētas pašvaldība aicina liepājniekus un pilsētas viesus Lieldienās, 31. martā, doties uz Zirgu salu vērot un izzināt dabas mošanos pavasarī svētku sarīkojumā “Dabas pētnieki”.

Muzikālā pēcpusdienā godinās Emili Melngaili

Šo sestdien, 23. martā, pulksten 15:00 Liepājas muzejā notiks pasākums "Stāsts par Dižgaru", kas veltīts latviešu komponista Emiļa Melngaiļa 150 gadu jubilejai. 

“20.Līvas tirgus” aicina tirgotājus

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina amatniekus, māksliniekus, pārtikas ražotājus un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus līdz šā gada 12. aprīlim pieteikties dalībai “Līvas tirgū”. Divdesmitās jubilejas tirgus norisināsies 18. maijā no pulksten 11:00 līdz 20:00 nemateriālā kultūras mantojuma svētku “Līvas ciema svētki” ietvaros Liepājā, Zvejnieku alejā un tai piegulošā Jūrmalas parka teritorijā.

Liepājas amatierteātru veikumu vērtēs skates “Gada izrāde 2023” žūrija

Šo sestdien, 9. martā, Liepājā ieradīsies Latvijas amatierteātru skates “Gada izrāde 2023” žūrija, lai izvērtētu liepājnieku pieteiktos uzvedumus. Liepājas Tautas mākslas un kultūras centru skatē pārstāvēs Jauniešu teātra studija un amatierteātris “Projekts”.

Sākusies pieteikšanās tautas deju festivālam “Aprīļa pilieni”

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvus līdz šā gada 15. martam pieteikties dalībai tautas deju festivālā “Aprīļa pilieni”, kas norisināsies 20. aprīlī Liepājā.

Aicinām uz ballīti “Gandrīz koncerts”

9. martā no pulksten 19 līdz pusnaktij Liepājas Latviešu biedrības namā notiks neparasta dzimšanas dienas ballīte “Gandrīz koncerts”, kurā uzstāsies sieviešu koris “Aija”, muzikālā apvienība “Vintāža”, solisti Rūta Dūduma-Ķirse un Mārtiņš Kanters. Biļetes jau pieejamas SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās.

Aicinām uz Tautas fotostudijas “Fotast” jubilejas izstādi

No 25. janvāra līdz 10. martam Liepājas muzeja Lielajā zālē skatāma Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas “Fotast” jubilejas izstāde “65”. Izstādē eksponēti 65 melnbalti darbi no dažādām fotostudijas pastāvēšanas desmitgadēm.

Gadu iesāk ar tautas lietišķās mākslas izstādēm

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs jauno 2024. gadu iesāk ar divām tautas lietišķās mākslas studiju izstādēm, kas būs skatāmas Liepājas Latviešu biedrības namā un Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā.