Jaunumi

Folkloras kopa “Saknes” aicina uz jubilejas koncertu

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopa “Saknes” aicina šo sestdien, 3. decembrī pulksten 13:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē uz jubilejas koncertu “Man bij’ dziesmu vācelīte”.   

Ģimenes ar bērniem aicinām uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu

Aicinām ģimenes ar bērniem uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu “Leļļu meistara Ziemassvētku sapnis”, ko rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs sadarbībā ar SIA “Latvijas koncerti”. Pasākums notiks Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē 4. decembrī pulksten 14:00.

Aicinām uz godalgoto izrādi “Aiziet jūriņā!”

Šo sestdien, 26. novembrī, pulksten 13:00 Liepājas Latviešu biedrības namā būs skatāma Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra amatierteātra “Projekts” godalgotā izrāde “Aiziet jūriņā!”. Ar šo izrādi, galvenās lomas atveidotāja Nora Pakalnišķe atzīmēs savu 70 gadu jubileju.

Aicina uz Valsts svētku koncertu

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina liepājniekus un pilsētas viesus Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas priekšvakarā, 17. novembrī pulksten 19:00, uz Valsts svētku koncertu “Skaista mana tēvu zeme”, kas norisināsies Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. Programmā dejas no latviešu skatuviskās dejas zelta fonda un XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs”.

Koris “Laiks” Polijā iegūst augstākos apbalvojumus

Ar GRAND PRIX un Zelta diplomu no Polijas atgriezies Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Laiks”, kas diriģentes Ilzes Balodes un kormeistara Kriša Pozemkovska vadībā nedēļas nogalē dziedāja XV Starptautiskajā koru festivālā “Varsovia Cantat”. Festivālā piedalījās kori no Polijas, Igaunijas un Latvijas.

Novembrī aicinām uz izrādēm un svētku koncertu

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs novembrī aicina uz teātra izrādēm un Valsts svētku koncertu.

Jauktais koris “Lauma” aicina uz koncertu

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Lauma” aicina 29. oktobrī pulksten 16:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz dzimšanas dienas koncertu “Skaistākās dziesmas kopā ar kori “Lauma””.

Aicinām uz koru koncertu mākslas telpā “Civita Nova”

Šo sestdien, 22. oktobrī, pulksten 16:00 koncertzāles “Lielais Dzintars” mākslas telpā “Civita Nova” (1.stāvā) izskanēs Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktā kora “Laiks” un Cēsu Pils kora koncerts “Turpinājums”.

Mīlas dziesmu koncerti tagad arī digitālajā koncertzālē

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs uzsācis sadarbību ar koncertzāles “Lielais dzintars” digitālās koncertzāles platformu, kurā šobrīd jau apskatāmi pirmie divi ieraksti – Mīlas dziesmu koncerts “Ar tevi es lasīju kastaņus” un “Es mīlu Tevi”. Abi koncertieraksti pieejami jebkuram interesentam bez maksas līdz pat 2028. gada oktobrim.

Vokālās mākslas notikumi oktobrī

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz vokālās mākslas pasākumiem oktobrī.