Jaunumi

“Lielajā dzintarā” skanēs latviešu un islandiešu tautasdziesmas

3. aprīlī pulksten 19:00 koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā “Civita Nova” notiks starptautisks kora mūzikas koncerts “Tautasdziesma”, kurā kopā ar Liepājas koriem dziedās arī vieskolektīvs no Reikjavīkas (Islande).

Aicinām uz Deju svētku koprepertuāra pārbaudes skati

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs informē, ka sākušās XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” un lielkoncerta “Balts” deju kolektīvu koprepertuāra pārbaudes skates, kas šo sestdien, 1. aprīlī, norisināsies arī Liepājā.

Aicinām uz Teātra dienas izrādēm

27. martā teātra ļaudis svin Starptautisko teātra dienu, ko 1962. gadā iedibināja UNESCO Starptautiskā Teātra institūts. Svētku priekšvakarā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz divām izrādēm, kas šīs nedēļas nogalē būs skatāmas Liepājas Latviešu biedrības namā.

Aicinām uz svētku koncertu “Liepājas balsis”

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina liepājniekus un pilsētas viesus šo svētdien, 19. martā, pulksten 16:00 uz svētku koncertu “Liepājas Balsis”, kas izskanēs Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Aicinām tirgotājus pieteikties dalībai “Līvas tirgū”

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina amatniekus, māksliniekus, pārtikas ražotājus un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus līdz šā gada 13. aprīlim pieteikties dalībai “Līvas tirgū”, kas norisināsies 20. un 21. maijā “Līvas ciema svētkos” Liepājā, Zvejnieku alejā un tai piegulošā Jūrmalas parka teritorijā.

Aprīlī Liepājā notiks Latvijas un Islandes koru koncerts

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs informē, ka pārdošanā jau pieejamas biļetes uz kora mūzikas koncertu “Tautasdziesma”, kas 3.aprīlī izskanēs koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā “Civita Nova”. Koncerta programmā islandiešu un latviešu tautasdziesmu apdares.

Noskaidroti konkursa “Pērļu lietus” uzvarētāji

Noslēdzies Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra rīkotais Bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss “Pērļu lietus”, kas šogad norisinājās jau 10. reizi un pulcēja 138 dalībniekus no dažādām Latvijas vietām.

Nedēļas nogalē Liepājā notiks konkurss “Pērļu lietus”

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina šo sestdien, 25. februārī, uz bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursu “Pērļu lietus”, kas Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē šogad norisināsies jau 10. reizi.

Aicinām uz I.Tīres un D.Fomina kopizstādi “Kontrasti”

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs 6. februārī pulksten 17:30 aicina uz foto izstādes “Kontrasti” atklāšanu. Izstādē eksponētas I.Tīres uzņemtās un īpašā manierē apstrādātās fotogrāfijas, kurās čehu Alfona Muhas firmas mākslinieku freskās attēlotas krāšņas jūgendstila laika sievietes, un līdzās tām apskatāmas jubilāres mazdēla Dāvida Vidvuda Fomina fotografētās, spilgtas mūsdienu sievietes.

Aicina uz Latvijas amatierteātru iestudējumu skati “Gada izrāde 2022”

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina šo sestdien, 4. februārī, uz Latvijas amatierteātru iestudējumu skates “Gada izrāde 2022” Kurzemes reģiona izrādēm. Skatē ar izrādi piedalās Liepājas Tautas teātris, ko vada Ināra Kalnarāja un ar divām izrādēm - Liepājas Neatkarīgais teātris, ko vada Daina Kandevica.