Jaunumi

Atklāj foto izstādi sabiedriskā transporta pieturvietās

No 5. jūlija desmit Liepājas sabiedriskā transporta pieturvietās skatāma Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas “Fotast” dalībnieku konkursa “Krāsu spēles” finālistu izstāde.

Vasaras saulgrieži Liepājā

Tuvojas latviešu tautas lielākie un tradīcijām bagātākie svētki – vasaras saulgrieži un Līgo vakars.

Aicinām kopā radīt svētku noskaņu Liepājā

Pirmssvētku noskaņas radīšanai, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs sadarbībā ar pilsētas galveno mākslinieci Agitu Ansuli, SIA “First Service” un SIA “Bang!” sagatavojuši īpašu svētku simbolu – muzikālo pūdeli, kas no šodienas rotās Rožu laukumu un līdz pat 24. jūnijam atskaņos Līgo dziesmas un tautiskas melodijas mūsdienīgās apdarēs.

Ar dziesmu sveic komponistu Imantu Kalniņu jubilejā

Sveicot komponistu Imantu Kalniņu 80 gadu jubilejā, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra dziedošie kolektīvi vienojās apsveikuma zibakcijā, nodziedot Liepājas himnu “Pilsētā, kurā piedzimst vējš”, kuras mūzikas autors ir jubilārs, bet vārdus sarakstījis dzejnieks Māris Čaklais.

Tautas dziesmu ansambli “Voļņica” godina ar Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinībām

Sveicot kolektīva darbības 30 gadu jubilejā, ar Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinībām godināts Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas dziesmu ansamblis “Voļņica”, vadītāja Tatjana Beļikova un ilggadējie dalībnieki.

Sagaidot Mātes dienu, dāvinām izrādi visai ģimenei

Sagaidot Mātes dienu un visu nedēļu līdz pat Ģimenes dienai, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs dāvina iespēju ikvienam savās mājās, ģimenes lokā noskatīties labestīgi asprātīgo Liepājas Jauniešu teātra studijas izrādi "Kur ir mana mamma?".

“Līvas ciema svētki” šogad nenotiks

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra administrācija informē, ka šogad nenotiks lielākais tradicionālās kultūras notikums Kurzemē “Līvas ciema svētki”, kas ierasti norisinājās maija priekšpēdējās nedēļas nogalē.

KurzemesTV ziņu sižets par pirmajiem ārtelpu mēģinājumiem

No 7.aprīļa ir atļauti amatiermākslas kolektīvu ārtelpu mēģinājumi ierobežotā dalībnieku skaitā līdz 10 personām. Dažiem Liepājas tautas mākslas un kultūras centra kolektīviem jau notikuši pirmie mēģinājumi un par tiem Kurzemes Televīzijas ziņu sižetā.

Agrim Engelmanim 85

"No šīs mūsu liepu zemes, baltās smilšu zemes šīs, līdz pat jūrai liepu taka, līdz pat saulei debesīs."

Jauktā kora INTIS apsveikums Pēterim Vaskam jubilejā

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "INTIS" un diriģente Ilze Valce sirsnīgi sveic izcilo latviešu komponistu Pēteri Vasku 75 gadu jubilejā.