Jaunumi

Kori “Lauma” godina ar Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinībām

Sveicot kolektīva darbības 35 gadu jubilejā, ar Latvijas Nacionālā kultūras centra Atzinībām godināts Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Lauma”, tā vadītāja Mirdza Paipare un ilggadējie kora dziedātāji.

Sveiciens Valsts svētkos!

Mēs esam šai vietā starp ezeru un jūru, kur vējā augušām priedēm ir stipras saknes.

Sanktpēterburgā atklāta Liepājas Tautas fotostudijas “Fotast” izstāde

No 21. oktobra līdz 7. novembrim Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas “Fotast” fotogrāfiju izstāde "Iepazīstieties - Liepāja!" skatāma Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā.

Izmaiņas oktobra kultūras pasākumu norisē

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs informē, ka saskaņā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem, notikušas izmaiņas oktobra kultūras pasākumu afišā.

Aicina uz lietišķās mākslas izstādi “Dzīve celiņos”

5. oktobrī pulksten 17:30 Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā tiks atklāta Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas lietišķās mākslas studijas “Kursa” izstāde “Dzīve celiņos”. Izstādi varēs aplūkot bez maksas līdz 30. oktobrim.

Oktobra pasākumu afiša

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz kultūras pasākumiem oktobrī.

Liepājas stacijā notiks laikmetīga izrāde

14. septembrī pulksten 20:00 Liepājas stacijas ēkā pirmizrādi piedzīvos laikmetīga, skatītājus iekļaujoša kopienas teātra izrāde “Mūra pils tuksnesī”, kurā, caur sadzīvisku grotesku, poētisku satīru un pārspīlējumu tiks atklātas cilvēku gaidas pēc brīvības, draudzības, mīlestības un labākiem laikiem.

Amatiermākslas kolektīvi uzsāk sezonu un aicina jaunus dalībniekus

Ikviens, kurš jūt sevī vēlmi radoši izpausties un jēgpilni pavadīt brīvo laiku, ir laipni gaidīts Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvu kuplajā pulkā. No 3. septembra jaunus dalībniekus klātienes nodarbībās gaida 26 mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi.

Atklāj foto izstādi sabiedriskā transporta pieturvietās

No 5. jūlija desmit Liepājas sabiedriskā transporta pieturvietās skatāma Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas “Fotast” dalībnieku konkursa “Krāsu spēles” finālistu izstāde.

Vasaras saulgrieži Liepājā

Tuvojas latviešu tautas lielākie un tradīcijām bagātākie svētki – vasaras saulgrieži un Līgo vakars.