Jaunumi

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra informatīvais paziņojums

Pamatojoties uz 2020. gada 13. oktobrī pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta noteikumos Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" un Liepājas pašvaldības 2020. gada 18. septembra Rīkojumu “Par papildu nosacījumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas nosaka stingrākus ierobežojumus arī amatiermākslas kolektīvu darbībai laika posmā no 17. oktobra līdz 6. novembrim, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra administrācija informē:

SDK “Sidrabvilnis” aicina uz jubilejas koncertu

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra senioru deju kolektīvs “Sidrabvilnis” aicina šo sestdien, 10. oktobrī, pulksten 17.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē uz kolektīva jubilejas koncertu “10 gadus uz viļņa”.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz kultūras pasākumiem oktobrī

Oktobra pasākumu afišā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvu jubilejas koncerti, koru koncerti kopā ar populāriem māksliniekiem, Dziesmu dienas koncerts un Bērnu teātra izrādes.

Amatierteātru skates “Gada izrāde 2019” – Janas Egles “Aiziet jūriņā!”

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra amatierteātra “Projekts” uzvedums “Aiziet jūriņā!” ieguvis amatierteātru skates titulu “Gada izrāde 2019”.  Diplomu par veiksmīgu aktierdarbu saņēma arī Lāsma Novada par Agates lomu un Nora Pakalnišķe par Jūrnieka lomu.