Jaunumi

IEVĒRĪBAI!

Sakarā   ar   valstī  izsludinātās  ārkārtējās  situācijas pagarināšanu līdz 2021.gada 7.februārim,  minētajā laika posmā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra administrācija darbu organizē saskaņā ar grafiku - klātienē un attālināti.

Priecīgus svētkus!

"Gudrību, skaistumu, priecīgumu, darbīgumu var kopt un veidot sevī vien. Viens pats. Saderību, devīgumu, taisnīgumu var izveidot tikai kopā ar citiem." /Imants Ziedonis/

LTMKC video sveiciens svētkos

Gaišus un sirdsmiera piepildītus Ziemassvētkus ikvienam mūsu kolektīva dalībniekam un visiem, visiem citiem!

IEVĒRĪBAI!

Sakarā   ar   valstī  izsludinātās  ārkārtējās  situācijas pagarināšanu līdz 2021.gada 11.janvārim,  minētajā laika posmā Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra administrācija darbu organizē saskaņā ar grafiku - klātienē un attālināti.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra video apsveikums valsts svētkos

Vēlam visiem spēkpilnu mieru un gudrību Latvijas 102.dzimšanas dienā!

IEVĒRĪBAI!

Sakarā   ar   valstī  izsludināto  ārkārtējo  situāciju,  laika  posmā  no 2020. gada 9. novembra līdz 2020. gada 6. decembrim Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra administrācija darbu organizē saskaņā ar grafiku - klātienē un attālināti.

Tautas lietišķās mākslas studijas novembrī atklāj divas izstādes

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas lietišķās mākslas studijas "Zītars" un "Liepava" novembrī atklāj izstādes.

Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Signe Pujāte par pašreizējo situāciju amatiermākslas nozarē

Godātie amatiermākslas un Dziesmu un deju svētku kustības dalībnieki!

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra informatīvais paziņojums

Pamatojoties uz 2020. gada 13. oktobrī pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta noteikumos Nr.360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" un Liepājas pašvaldības 2020. gada 18. septembra Rīkojumu “Par papildu nosacījumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas nosaka stingrākus ierobežojumus arī amatiermākslas kolektīvu darbībai laika posmā no 17. oktobra līdz 6. novembrim, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra administrācija informē:

SDK “Sidrabvilnis” aicina uz jubilejas koncertu

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra senioru deju kolektīvs “Sidrabvilnis” aicina šo sestdien, 10. oktobrī, pulksten 17.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē uz kolektīva jubilejas koncertu “10 gadus uz viļņa”.