Ielūdz uz koncertu „Nāc kopā ar mums…”

05.12.2012

Jaunuma titlulattēls 

Svētdien, 9. decembrī, pulksten 13.00 Liepājas Latviešu biedrības namā uz sarīkojumu cikla „Ziemas noskaņā” koncertu „Nāc kopā ar mums..” ielūdz Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu vokālā studija „Pērlītes” (vadītāja Sondra Krauze) un vokālā grupa „Šokolāde” (vadītājas Daiga Ozola un Dina Sleže).

Šogad liepājnieki par sniega un ziemas noskaņas trūkumu sūdzēties nevar, jo tā ir gana. Skat, atkal jau debesis pušu un sniega maisiem vīles vaļā. Lielas un mazas sniegpārslas griežas ar vēju savās trakajās dejās līdz putenim.

Sniegs, iedegtās lampiņu virtenes un ziemassvētku melodijas aizvien uzstājīgāk atgādina, ka svētki nav vairs aiz kalniem. Bet mēs, vairāk kā citkārt, piedomājam par sev tuvajiem cilvēkiem, vēlamies palīdzēt citiem, dāvināt, piedot un kopā būt, apjaušot, ka visilgākais mūžs ir sajūtām.

Aicinot ikkatru uz brīdi apstāties ikdienas skrējienā, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Sondras Krauzes vadītās bērnu vokālās studijas „Pērlītes” mazie dziedātāji, solistes Agate Bārtniece, Estere Ērgle, Adele Gūtmane, Sabīne Kubiloviča un Sofija Konohina kopā ar vokālo grupu „Šokolāde” (vadītājas Daiga Ozola un Dina Sleže) un koncertmeistaru Artūru Jankausku ielūdz uz sarīkojumu cikla „Ziemas noskaņā” koncertu „Nāc kopā ar mums…”.

„Un cilvēks ticēja, ka tas, ko piedzīvo, notiek pa īstam. Cilvēkam nebija šaubu par notiekošo. Viņš neanalizēja katru savu soli. Viņš tikai pacēlās spārnos un lidoja. Izbaudīja brīvību. Brīvība bija ātrums. Cilvēks nebija domājis, ka ir iespējams lidot TIK ātri. Kā gaisma. Cilvēks bija GAISMA. Un tad pēkšņi viņš saprata, ka patiesībā IR gaisma VISU LAIKU. Arī tad, kad nelido. Arī tad, kad nesapņo. Cilvēks ir Mīlestības Gaisma VISU LAIKU. Vienmēr,” raksta Diāna Bērze savā grāmatā „Eņģeļa vēstījumi”.

„Viņas radītie teksti arī būs šī koncerta dvēseles stīdziņas, kas skanēs tad, kad klusēs „Pērlītes” un „Šokolāde”,” saka bērnu vokālās studijas „Pērlītes” vadītāja Sondra Krauze.

Gaišas domas un gaišus cilvēkus sev apkārt šai pirmssvētku laikā visiem novēl un uz sarīkojumiem aicina Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs.

Ieeja sarīkojumā bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Anda Birkenberga
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja