Aicina uz literāri muzikālu uzvedumu „Mēs te ap eglīti”

28.11.2012

Jaunuma titlulattēls 

Svētdien, 2. decembrī, pulksten 17.00 Liepājas Latviešu biedrības namā ar literāri muzikālu uzvedumu „Mēs te ap eglīti” Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs atklāj sarīkojumu ciklu „Ziemas noskaņā”.

Jau piekto gadu Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs tradicionāli šai pirmssvētku laikā aicina uz Ziemassvētku ieskaņas sarīkojumu ciklu „Ziemas noskaņā”. Tajā, sākot ar 2. decembri, četras svētdienas pēc kārtas apmeklētājiem būs iespēja baudīt dažāda rakstura, formāta un satura sarīkojumus, kas rosinās gan svētku gaidīšanas sajūtas, gan kopā būšanas prieku.

Svētdien, 2. decembrī, pēc Lielās Ziemassvētku egles iedegšanas sarīkojuma Rožu laukumā visi tiek mīļi aicināti uz Liepājas Latviešu biedrības namu, kur pirmajā cikla „Ziemas noskaņā” sarīkojumā – literāri muzikālajā uzvedumā „Mēs te ap eglīti” skanēs Pētera Brūvera dzeja un Mārtiņa Freimaņa, Guntara Rača, Ainara Virgas un citu latviešu komponistu ziemas noskaņas dziesmas.

Apmeklētājus sagaidīs rūķi, kopā dziedāt un rotaļāties aicinās gan vāveres un zaķi, gan zvirbuļi un sniegpārsliņas.

Svētku atmosfēru radīs Liepājas Tautas teātra aktieri kopā ar bērnu un jauniešu radošās izaugsmes studijas „Gaismiņa” dalībniekiem, studijas vadītāju Dzintru Orbu un mūziķi Normundu Kalniņu.

„Savā sarīkojumā mēs gaidām gan lielos, gan mazos skatītājus, jo Ziemassvētki vai to gaidīšana ir ģimenes kopības svētki,” aicina uzveduma režisore Ināra Kalnarāja.

Ieeja sarīkojumā bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Anda Birkenberga
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja