Svētku koncerts māmiņām “Apvij rokas…”

09.05.2014

Jaunuma titlulattēls

Svētdien, 11. maijā, pulksten 13:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz sirsnīgu kopā būšanu Mātes dienas svētku koncertā „Apvij rokas…” aicina Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vokālā studija “Pērlītes” un īpašie viesi Uģis Roze un Katrīna Paula Dīringa. Ieeja koncertā ar ielūgumiem.

 Mamma, māmuliņa, māmiņa, mammīte, māmiķīte – ik dažādi gan mēs katrs saucam savu visdārgāko cilvēku.

Katru gadu maija otrajā svētdienā Latvijā tiek svinēta Mātes diena – starptautiski svētki par godu visām māmiņām. Šogad Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, sveicot visas māmiņas, aicina ikvienu ģimeni uz sirsnīgu, gaišu un mīlestības caurstrāvotu Māmiņdienas koncertu Liepājas Latviešu biedrības namā, kurā izskanēs Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Jāņa Strazda, Andra Eniņa un citu autoru kompozīcijas.

Koncertā piedalīsies Bērnu vokālā studija “Pērlītes” (vadītāja Sondra Krauze), kā īpašie viesi – dziedātājs Uģis Roze, kurš savas karjeras laikā dziedājis grupās Inversija, Turaidas roze, Jumis, kā arī piedalījies daudzos citos mūzikas projektos un Uģa Rozes talantīgā audzēkne – astoņgadīgā soliste Katrīna Paula Dīringa, kura jau guvusi neskaitāmus panākumus pašmāju un Krievijas konkursos.

Par muzikālo pavadījumu rūpēsies mūziķi – Juris Kristons (taustiņinstrumenti), Māris Kupčs (ģitāra), Aivars Meijers (kontrabass).

Ieeja koncertā ar bezmaksas ielūgumiem, kurus bija iespējams izņemt Liepājas Latviešu biedrības nama kasē no 28. aprīļa. Ņemot vērā lielo interesi par koncertu, ielūgumi diemžēl vairs nav pieejami.

Sirsnīgi sveicam visas māmiņas Mātes dienā un lai sirsnīgi svētki ikvienā ģimenē! 

Informāciju sagatavojusi:
Aija Eizengrauda
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja