Koncerts “Mīlestība – līdz bezgalībai un atpakaļ…”

14.05.2014

Jaunuma titlulattēls

Svētdien, 18. maijā, pulksten 18:00 Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā uz sirsnīgu un mīlestības caurstrāvotu koncertu aicina Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Laiks” un diriģente Ilze Balode. Ieeja koncertā par ziedojumiem.

Ne velti saka, ka pavasaris ir mīlestības laiks. Pavasarī daba mostas, viss plaukst un arī cilvēkā viss mostas un plaukst – ir sācies jauns cikls.  Bieži vien šajā laikā jūtamies vientuļāki. Lai ikviens savā sirdī sajustu kaut mazu daļiņu pavasara, jauktais koris “Laiks” aicina uz koncertu “Mīlestība – līdz bezgalībai un atpakaļ…”. Koncerts veltīts Mīlestībai – tai, kas savā būtībā ir tik dažāda un tomēr viens veselums – mīlestība pret cilvēkiem sev apkārt, pret Dievu un dabu, mīlestība mums visapkārt un mīlestība mūsos pašos.

Koncertā skanēs Ērika Ešenvalda, Artūra Maskata, Andra Kontauta, Alfrēda Šnitkes, Einojuhani Rautavāras, Jāzepa Vītola un daudzu citu komponistu skaņdarbi. Koncerta muzikālo skanējumu papildinās mūziķi Sanita Sprūdža (kokle), Astrīda Katkeviča (arfa), Baiba Jūrmale (čells) un Inese Romancāne (soprāns).

Kopš 2012.gada septembra jauktā kora „Laiks” diriģente un mākslinieciskā vadītāja Ilze Balode studē maģistrantūrā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, docētāja Māra Sirmā diriģēšanas klasē un šis koncerts ir vienlaikus arī diriģentes studiju koncerteksāmens.

Koncerta vizuālo noformējumu veidojušas kora dalībnieces Laura un Zane Bluķes.
Koncertu atbalsta Liepājas Olimpiskais centrs un Liepājas baptistu Pāvila draudze.
Ieeja koncertā par ziedojumiem. 

Informāciju sagatavojusi:
Aija Eizengrauda
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja