Sieviešu koris “Aija” aicina uz koncertu “Visas manas greznas dziesmas”.

21.03.2019

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, sieviešu koris “Aija” un diriģente Gunta Vite aicina visus, kam Dziesmu svētki ir spēka un garīguma avots, sestdien, 23. martā pulksten 16:00 uz koncertu “Visas manas greznas dziesmas” Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Koncertā goda vietā celtas Emiļa Melngaiļa tautasdziesmu apdares, Jurjānu Andreja “Lūk, roze zied!”, Jāzepa Mediņa “Krāc Jūrmalas priedes”, Valtera Kaminska “Mūžu mūžos būs dziesma”, Selgas Mences “Kur tu biji, bāleliņi?” un citas mūžīgās vērtības.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja, diriģente Gunta Vite: “Koncerts ir veltījums tiem, kam Dziesmu svētki ir spēka un garīguma avots, tas ir veltījums arī tiem, kas nevarēja noklausīties Dziesmu svētkus Mežaparkā. Svētku sajūtai jau nemaz nevajag daudz – tā ir dziesmas mīlestība, kas ar katru kopā sanākšanas reizi uzmirdz, uzzied un vairojas.”

Koncertā piedalīsies Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sieviešu koris “Aija” (diriģente Gunta Vite, kormeistare Antra Berga), Nīcas Kultūras centra sieviešu koris (diriģente Līga Amerika-Ansiņa, kormeistare Justīne Siksna), Priekules Kultūras nama sieviešu koris “Priekule” (diriģente Gunta Vite, kormeistare Skaidra Klasiņa), Nīcas vīru koris (diriģents Jēkabs Ozoliņš), Brocēnu novada Kultūras un izglītības centra vīru koris “Brocēni” (diriģente Iveta Logina, kormeistars Jānis Vicinskis), pūtēju orķestris “Kazdanga” (diriģents Guntis Simanovičs) un instrumentālā grupa Līgas Eleres vadībā.

Biļetes uz koncertu var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 3 eiro.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.