Satiksmes ierobežojumi Līvas ciema svētku laikā

22.05.2015

Jaunuma titlulattēls

Šajā nedēļas nogalē, 23. un 24. maijā, Liepājā norisināsies gada vērienīgākais latviešu tradicionālās kultūras mantojuma notikums – Līvas ciema svētki, kas pulcēs vairāk kā 600 dalībniekus – amatniekus, māksliniekus, mūziķus, dziedātājus un dejotājus – un tūkstošos mērāmu apmeklētāju skaitu, tādēļ būs gan īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, gan slēgta satiksme atsevišķos posmos visā svētku norises laikā.

Pašvaldības policijas eskorta pavadībā pulksten 10.00 no Rožu laukuma maršrutā Lielā iela – Jūras iela – Promenāde notiks Līvas ciema svētku dalībnieku gājiens līdz Līvas ciema laukumam, kur simboliski un svinīgi tiks vērti Līvas ciema svētku vārti.

Līvas ciema svētku laikā satiksmei slēgta būs Promenāde, kā arī vairākas tuvējās ielas, sākot no Jūras ielas līdz ostmalai, un tās ir Radio iela, Baložu iela, Kuģenieku iela, kā arī Stūrmaņu iela posmā no Vēžu ielas, un tā rezultātā satiksmei slēgta arī Dzirnavu iela.

Līvas ciema svētku vārti svinētājiem pirmo reizi sestdienā, 23. maijā, būs atvērti no pulksten 10.00 līdz pat 23.00 un svētdien, 24. maijā, no 11.00 līdz 15.00, piedāvājot apmeklētājiem gan tradicionālās tematiskās norises – “Līvas tirgus”, “Līvas upe”, „Dzintara latvieši krogos sēž”, “Dzintara krasta ļaudis”, gan jaunās – “Liepājas Meistaru iela”, “Katram savu tautas tērpu” u.c.

Plašāka informācija un Līvas ciema svētku kultūras programma atrodama mājas lapā www.liepajaskc.lv, kā arī sociālajos tīklos.

Līvas ciema svētkus rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru. Atbalsta Liepājas pilsētas dome un Liepājas Kultūras pārvalde, kā arī Latvijas Radio, SIA “Rietumu Radio”, SIA “AdGuru”, viesnīca “Fontaine Royal”, SIA “Liepājas tramvajs”, “IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle”, SIA “Venden” un Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs.

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja