05.10.2015

Jaunuma titlulattēls

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra radošie kolektīvi uzsāk 2015./2016. gada sezonu

Septembra un oktobra mēnesī sezonu uzsāk 25 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra radošie kolektīvi, aicinot uz pirmajām nodarbībām gan esošos, gan jaunus dalībniekus.

1.septembris tradicionāli tiek uzskatīts par jaunas sezonas sākumu, kurā pēc vasaras atpūtas tiek atsākta radoša un aktīva darbība. Tomēr ir virkne Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvu, kas visas vasaras garumā turpināja piedalīties dažādos svētkos, festivālos, izstādēs un sarīkojumos, priecējot skatītājus ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām – Spānijā, Dānijā un Lietuvā.

Liepājniekiem ik dienas ir iespēja sevi pilnveidot un realizēt tādās amatiermākslas jomās un žanros kā tautas dejas, koru dziedāšana, teātra māksla, folklora, tautas lietišķā māksla, fotomāksla un vokālā māksla. Pagājušajā sezonā šajos kolektīvos kopā darbojušies vairāk kā 700 dalībnieki, kuri labprāt savā pulkā uzņemtu jaunus entuziastus.

Ikviens, kurš jūt sevī radošu nemieru un vēlmi izpausties un līdzdarboties Dziesmu un Deju svētku tradīcijas nepārtrauktajā procesā, ir laipni gaidīts Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra amatiermākslas kolektīvu kuplajā pulkā. Pirmo nodarbību un jauno dalībnieku uzņemšanas laikus iespējams aplūkot šeit.

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālruņiem: 6 34 23505; 20254202

Informāciju sagatavoja:

Selēna Vasiļjeva
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja