Metalurgu tautas teātris noslēdz sezonu ar “Karmen, Karmen!”

21.05.2014

Jaunuma titlulattēls

Svētdien, 25.maijā, pulksten 17:00 Liepājas Leļļu teātrī Tautas mākslas un kultūras centra Metalurgu tautas teātris un režisore Daina Kandevica aicina uz sezonas noslēguma izrādi – komēdiju “Karmen, Karmen!”.

Anšlava Eglīša „Karmen, Karmen!” ir iestudēta kā situāciju komēdija, kurā no visas sirds varam pasmieties paši par sevi. “Izrādes tematika pamatā balstīta uz nemirstīgām ētiskajām vērtībām – kultūras un latvietības saglabāšanu katrā no mums un tās izpausmes dažādos apstākļos un situācijās”, stāsta izrādes režisore Daina Kandevica.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Metalurgu Tautas teātris ik gadu iestudē jaunas izrādes, kuras atzinīgi novērtē gan skatītāji, gan eksperti.

Atzīmējot 60 gadu jubileju, kolektīvs iestudēja Anšlava Eglīša lugu „Karmen, Karmen!”, kura pirmizrādi piedzīvoja 2009.gada 25.aprīlī. Piedaloties skatē „Gada izrāde 2009”, izrāde ieguva „Kurzemes Gada Izrāde” titulu. Aigars Kārkliņš ieguva Labākā Aktiera titulu, bet Ērika Vecvagare saņēma Diplomu par Spāres lomas atveidojumu.

 Vēlāk izrāde spēlēta gan Dailes teātrī, gan Amatierteātru salidojumā Balvos un festivālā Dikļos, kur izpelnījās „Spilgtākās izrādes” balvu, gan daudzviet Latvijā, gūstot nedalītu skatītāju atzinību.

“Izrāde joprojām Metalurgu Tautas teātrim ir mīļa, tādēļ šī gada sezonu gribējās noslēgt tieši ar šo darbiņu, kur tā kārtīgi var izspēlēties un izsmieties”, piebilst režisore.

Izrādē Rūdolfa Rumbas lomu atveidos Aigars Kārkliņš, sekretāres Spāres lomā – Ērika Vecvagare, operdziedātājas Eihenbergas lomā iejutīsies Sinilga Ozoliņa, pianists Burkevics – Kaspars Plauks, kā arī pārējie ansambļi dalībnieki. 

Ieejas maksa 1.42 EUR. Biļetes var iegādāties Liepājas Latviešu biedrības nama, Liepājas Olimpiskā centra, t/c „Ostmala” un Liepājas teātra kasēs, „Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/7042, kā arī stundu pirms izrādes Liepājas Latviešu biedrības nama kasē.

Informāciju sagatavojusi:
Aija Eizengrauda
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja