Māmiņdienas svētku koncerts „Sirds ar sirdi sarunājas, tik jāsadzird…”

29.04.2015

Jaunuma titlulattēls

Ik gadu maija sākumā īpaši siltas un mīļas domas mēs veltām savām māmiņām un cenšamies viņas iepriecināt un pārsteigt. Tradicionāli arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs Mātes dienā, kas šogad ir 10. maijā, pulksten 13.00 aicina visas māmiņas un vecmāmiņas uz Māmiņdienas svētku koncertu Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Šoreiz koncertā, kam dots nosaukums „Sirds ar sirdi sarunājas, tik jāsadzird…” ar vislielāko prieku visiem klātesošajiem dziedās bērnu un jauniešu vokālās studijas “Pērlītes” dziedātāji un vokālais ansamblis “Šokolāde”. Mazliet melanholijas, bet daudz romantikas un dzirkstošu dzīvesprieku klausītājiem dāvās šarmantais dziedātājs Normunds Rutulis. Bezmaksas ieejas kartes iespējams saņemt Liepājas Latviešu biedrības nama biļešu kasē.

Pavasara sirsnīgākajos svētkos – Māmiņdienā – šogad uz Liepājas Latviešu biedrības nama lielās skatuves kāps mazi un lieli dziedātāji, lai dāvātu prieku un pateiktos māmiņām par dāvāto sirds siltumu, mīlestību un nesavtīgajām ikdienas rūpēm. Sondras Krauzes vadītās bērnu un jauniešu vokālās studijas „Pērlītes” vecākā un jaunākā grupa un solisti, kā arī vokālais ansamblis „Šokolāde”, ko vada Daiga Ozola un Dina Sleže, klātesošos iepriecinās ar labi zināmo komponistu – Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Mārtiņa Freimaņa, Gunāra Kalniņa un citu autoru kompozīcijām, kā arī ar latviešu tautasdziesmām. Skanējumu bagātinās gan mūziķi Dzintars Beitāns (klavieres) un Andris Līguts (flauta), gan Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudijas „Fotast” dalībnieku – Līgas Evaldsones, Vinetas Jaunzemes, Lailas Dūnas un Edgara Poheviča radītie foto darbi.

Māmiņdienas svētku koncertā savu muzikālo sveicienu klausītājiem dāvās arī koncerta īpašais viesis – šarmantais dziedātājs Normunds Rutulis, kura izpildījumā dzirdēsim gan visiem labi zināmās un līdzi dziedamās Raimonda Paula dziesmas „Tikai vienu reizi”, „Lecam pa vecam” un citas, gan arī Jāņa Stībeļa un Anitas Rezevskas dziesmas. Normunds Rutulis katrai Liepājā dzīvojošai mammītei un vecmāmiņai novēl stiprināt un aizvien dzīvu uzturēt saikni ar saviem bērniem: „Mammīt! Vienīgi Tu spēj pagarināt bērnību un mūsu katra sirdī ieņemt lielāko un mīļāko vietu.”

Bezmaksas ieejas kartes (skaits ierobežots) iespējams saņemt no 28. aprīļa Liepājas Latviešu biedrības nama biļešu kasē tās darba laikā no otrdienas līdz piektdienai no pulksten 10.00 – 18.00 un sestdienās no pulksten 10.00 – 14.00. Kases kontakttālrunis: 63423829.

Afišas autors: Gundars Čiževskis

Informāciju sagatavojusi:
Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja