Līvas ciema svētki pulcē amatniekus no visas Latvijas

30.04.2015

Jaunuma titlulattēls

Šī gada 17. aprīlī noslēgusies pieteikšanās „Līvas tirgum”, kas norisināsies „Līvas ciema svētkos” 23. un 24. maijā Liepājas Promenādē. Pieteikties tika aicināti dažādu amatu pratēji, daiļamata meistari, mākslinieki un dizaineri. Šogad „Līvas tirgū” andelēsies, izrādīs jaunākos darbus un dalīsies amatniecības zināšanās vairāk kā 230 dalībnieku – keramiķi, rotkaļi, galdnieki, kalēji, mājražotāji, sieru sējēji, audēji,  un citu amatu meistari.

Šogad Liepājā jau trīspadsmito reizi svinēs gada lielāko latviešu tradicionālās kultūras mantojuma notikumu – “Līvas ciema svētkus”, kuros ikviens aicināts iepazīt cilvēkus un prasmes, ēdienus un nodarbes, tautas mūziku un dejas dažādās norisēs. Šogad mākslinieki un amatnieki “Līvas tirgū” apmeklētājus gaidīs 23. maijā no pulksten 10.00 – 23.00 un 24. maijā no pulksten 11.00 – 15.00.

„Līvas tirgu” arī šogad iecienījuši amatnieki no visas Latvijas, Liepājā pulcēsies meistari no Rīgas, Jūrmalas, Kokneses, Siguldas, Gulbenes, Madonas, Preiļiem, Jēkabpils, Kuldīgas, Talsiem, Ventspils, Pāvilostas, Rucavas un daudzām citām pilsētām un novadiem. Potenciālo dalībnieku pieteikumi tika vērtēti, ņemot vērā „Līvas tirgus” nolikumā noteiktās prasības, prioritātes un kvalitātes kritērijus. Ar apstiprināto „Līvas tirgus” dalībnieku sarakstu var iepazīties ŠEIT.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem un plašākai informācijai par 23. un 24. maijā gaidāmajiem „Līvas ciema svētkiem” ŠEIT.

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja