Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs piedalās “Labo darbu nedēļas” akcijā

07.10.2019

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs ar Liepājas Tautas teātra izrādi Annas Brigaderes “Sievu kari ar Belcebulu” piedalās “Labo darbu nedēļas” akcijā. Šo svētdien, 13. oktobrī, pulksten 15.00 uz izrādi, kas notiks Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, aicināti Liepājas Veco ļaužu dzīvojamās mājas un Sociālās dzīvojamās mājas iemītnieki.

Kā pastāstīja režisore Ināra Kalnarāja, izrāde veidota ar spilgtiem tēliem komiskās situācijās, dejām un košiem tērpiem, ko darinājusi māksliniece Dace Lanka. Režisore uzsver, ka viņai iestudējumā svarīga ir doma par apvienošanās spēku: “Kur viena atsevišķa cilvēka pūliņi nespēj neko ietekmēt, tur, kopīgi darbojoties, mērķis ir vieglāk sasniedzams. Sievietes un vīrieši mēdz izturēties kā divas pasaules, kas viena pret otru cīnās, tomēr nevar viena bez otras iztikt. Ik pa laikam parādās situācijas, kurās vieni vai otri cenšas pierādīt, kurš ir gudrāks, kurš – labāks, kurš ir noteicējs. Šajā sacensībā mēs cenšamies izcelt smieklīgo. Un caur smieklīgo, protams, – arī nopietno.”

Sievu un vīru lomās iejutīsies visi Liepājas Tautas teātra aktieri. Galvenajās lomās: Valdis Lūks (krodzinieks Vaņķis), Gints Vīksna (krodzinieka palīgs Pienis), Sandra Puķīte (Bebrene).

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina nākt uz izrādi un piedalīties “Labo darbu nedēļas” akcijā, piemēram, uzdāvinot biļeti vēl kādam, kurš priecātos par izrādīto uzmanību un iespēju doties uz Liepājas Tautas teātra izrādi.

Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā ŠEIT , cena 3 eiro.

Vairāk par akciju “Labo darbu nedēļa” ŠEIT