Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvi uzsāk jaunu radošo sezonu

12.09.2014
Jaunuma titlulattēls

Foto: Jānis Vecbrālis

 

Septembrī un oktobrī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra 25 radošie kolektīvi uzsāk 2014./2015. gada sezonu, aicinot uz pirmajām nodarbībām gan esošos, gan jaunus dalībniekus.

Aizvadītā 2013./2014. gada radošā sezona bijusi notikumiem, panākumiem un jauniem radošiem izaicinājumiem bagāta teju katram Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvam – tautas deju kolektīvi piedalījušies daudzos festivālos Liepājā un Latvijā, kori aicinājuši uz dažādiem koncertiem visas sezonas garumā. Arī vasarā liela daļa kolektīvu turpinājuši darbu – 3 kori ar panākumiem piedalījušies Pasaules koru olimpiādē – jauktie kori “INTIS” un “Laiks” ieguva sudraba medaļas jaukto koru konkursā čempionu kategorijā, savukārt sieviešu koris “Aija” ieguva sudraba medaļu sieviešu koru konkursā, tautas deju kolektīvi “Vaduguns”, “Rucavietis” un “Sidrabvilnis” priecējuši skatītājus starptautiskos festivālos Čehijā, Polijā, Ungārijā, Metalurgu Tautas teātris pārstāvēja Liepāju un Latviju festivālā Somijā.

Uzsākot jauno sezonu, visi Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvi gatavo īpašu izstādi – “Mūsu sezonas kods”, kurā katrs kolektīvs radošā garā veido neformālu “atskaiti” par iepriekšējo sezonu, savā darbā atšifrējot gan kolektīva būtību, gan iepriekšējās sezonas nozīmīgākos mirkļus. Izstāde “Mūsu sezonas kods” tiks atklāta 3. oktobrī, pl. 17:00, Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā. Ar mūsu kolektīvu radīto izstādi ikviens interesents varēs iepazīties līdz oktobra beigām

Tāpat arī šā gada 20. oktobrī, pl. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē notiks tradicionālais Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sezonas atklāšanas sarīkojums “Mēs esam…”, uz kuru aicināti visi kolektīvu dalībnieki un citi interesenti.

Lai arī vasara lielai daļai kolektīvu bijusi ļoti darbīga un notikumiem bagāta, visi mūsu kolektīvi šajā septembrī un oktobrī ir gatavi sākt jauno radošo sezonu, tāpēc gan visi esošie, gan jaunie dalībnieki tiek laipni aicināti uz pirmajām satikšanās reizēm un kolektīvu mēģinājumiem šajā sezonā.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvu dalībnieku 2014./2015. gada sezonas pirmās nodarbības un jaunu dalībnieku uzņemšanas grafiks apskatāms šeit –> TMKC jaunā sezona – pirmie mēģinājumi 2014.