Liepājas Tautas teātris aicina uz pirmizrādi

27.04.2022

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas teātris šo sestdien, 30. aprīlī, pulksten 17:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē aicina uz pirmizrādi K.Skalbe “Kad koki runāja”.

Izrādē Liepājas Tautas teātra aktieri izstāstīs un izspēlēs mazāk zināmas populārā latviešu pasaku meistara Kārļa Skalbes deviņas pasakas, aicinot skatītājus ieklausīties rakstnieka poētiskajā valodā un aizdomāties par īsti svarīgo pasaulē, dzīvē, attiecībās. Režisore Ināra Kalnarāja ieceri par izrādi-spēli raksturo īsi: “Tas ir uzvedums pieaugušajiem par dzīves vērtībām, bet jo īpaši – par mīlestību un iejūtību, par otra cilvēka sadzirdēšanu.” Izrādes vizuālo noformējumu un kostīmus veido māksliniece Dace Lanka.

Apritējuši tieši divi gadi kopš šī uzveduma nenotikušās pirmizrādes, kas bija iecerēta kā veltījums dižā pasaku meistara 140.jubilejai. “Kā jau visi amatierkolektīvi, arī Liepājas Tautas teātris smagi izjuta šos divus gadus, kas ietekmēja arī izrādes sākotnējo ieceri. Tas nebūt nenozīmē, ka šis laiks pagājis “pa tukšo”. Izmantojot atļautās un pieejamās metodes, turpinājām darboties un tagad esam gatavi šīs pasakas izstāstīt skatītājiem. Laipni aicināti uz pirmizrādi!”, teic režisore.

Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadīze.lv. Cena 3 eiro.