Aicina uz Mātes dienas koncertu “Dvēseles dziesma”

25.04.2022

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu vokālais ansamblis “Pērlītes” un tā vadītāja Iveta Logina aicina Mātes dienā, 8. maijā, pulksten 14:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz sirdssiltu koncertu “Dvēseles dziesma”. Koncerta īpašie viesi – Rūta Dūduma ar mūziķu grupu.

Katru gadu maija otrā svētdiena ir svētku diena māmiņām, vecmāmiņām, krustmātēm – sievietēm, kuras mūsu dzīvē ienesušas nesavtīgu mīlestību, gādību un sirds siltumu. “Šī ir tā īpašā diena, kad no rīta tēti ar bērniem gatavo pārsteiguma brokastis māmiņām, tiek sagādāti ziedi un no sirds veidotas paštaisītas kartiņas. Māmiņu dienu atzīmē kā ģimenes svētkus, tomēr šajā dienā īpaši vēlamies pateikties mūsu mīļajām par nenogurstošām rūpēm, neizmērojamo sirds siltumu, pacietību un atbalstu”, pārdomās dalās projektu vadītāja Daiga Kirhnere, kura kopā ar kolēģiem šogad rūpējas par koncerta norisi.

“Dvēseles dziesma”, “Ķiršu lietus”, “Lūgums” – tie ir tikai daži no skaņdarbiem, kas būs dzirdami koncertā. Plaukstošā pavasara pēcpusdienā ikvienam būs iespēja ļauties mīlestības garšai mūzikā, palutinot dvēseli ar skaistām melodijām, ko izpildīs apburošās balss īpašniece Rūta Dūduma-Ķirse kopā ar pavadošo mūziķu grupu – Jānis Ķirsis (taustiņinstrumenti), savukārt Toms Poišs (kontrabass) un Krišjānis Bremšs (sitaminstrumenti), kuriem pievienosies bērnu vokālā ansambļa “Pērlītes” dziedātāji.

Koncerts ir Liepājas valstspilsētas pašvaldības dāvana māmiņām svētkos. Bezmaksas ielūgumus var saņemt SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv.