Izsludina pieteikšanos bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursam „Pērļu lietus”

11.12.2013

Jaunuma titlulattēls 

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs līdz 2014. gada 24. janvārim aicina pieteikties bērnus un jauniešus vokālo ansambļu un solistu konkursam „Pērļu lietus”, kas notiks 2014. gada 16. februārī.

2014. gada 16. februārī pulksten 12.00 Liepājas Latviešu biedrības namā jau trešo gadu notiks Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālās studijas „Pērlītes” vadītājas Sondras Krauzes rīkotais bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkurss „Pērļu lietus”. Tā mērķis ir attīstīt un pilnveidot Latvijas bērnu vokālo ansambļu muzicēšanas tradīcijas, veicināt dalībnieku skatuvisko pieredzi un radīt iespēju talantīgiem bērniem un jauniešiem apliecināt savas mākslinieciskās spējas plašākai auditorijai, kā arī sekmēt jauna, mākslinieciski augstvērtīga un radoša vokālo ansambļu repertuāra apguvi un paplašināšanu.

Konkursam pieteikties tiek aicināti Latvijas kultūras centru, interešu izglītības centru, izglītības iestāžu bērnu un jauniešu vokālā žanra solisti, mazās vokālās grupas (dueti, trio, kvarteti) un vokālie ansambļi (dalībnieku skaits no 5 – 16) trijās vecuma grupās (5-7 gadi, 8-11 gadi un 12-16 gadi) līdz 2014. gada 24. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu, kas atrodas Liepājas pilsētas domes Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā //www.liepajaskc.lv/nolikumi-2/. Aizpildītā anketa jānosūta elektroniski uz e-pastu:  anete.strazda@dome.liepaja.lv vai pa faksu 63423505.

Vērtēšana konkursā notiks 10 punktu sistēmā pa vecuma grupām, ņemot vērā vokālo sniegumu, skatuves kultūru, repertuāra atbilstību, radošo pieeju priekšnesumam. Visi konkursa dalībnieki tiks nominēti un saņems veicināšanas balvas.

Sīkāk ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties ŠEIT.

Informāciju sagatavojusi:
Aija Eizengrauda
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja