Aicinām uz sezonas atklāšanas svētkiem “Mēs esam!”

18.09.2015

   Jaunuma titlulattēls  Jaunuma titlulattēls  vinnefotoLV_4

Pirmdien, 21. septembrī, pulksten 19.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra radošie kolektīvi pulcējas sezonas atklāšanas svētkos “Mēs esam!” Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Sarīkojumā 25 radošos kolektīvus un to vadītājus iepazīt aicināts ikviens interesents. Ieeja bez maksas.

Liepājas Latviešu biedrības namā šogad jau 24. sezonu uzsāk 25 radoši un aktīvi Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra amatiermākslas kolektīvi, kas labprāt uzņem jaunus dalībniekus. Neatkarīgi no ikdienā veicamajiem darba pienākumiem un profesijas, ikvienam tiek piedāvātas plašas iespējas radoši izpausties kādā mākslas jomā – tautas dejā un folklorā, vokālajā, teātra, lietišķajā vai foto mākslā. Darbojoties kādā amatiermākslas kolektīvā, nereti tiek atrasti arī domubiedri dzīvē – tas ir īpašs draugu loks.

Šīs sezonas pirmās satikšanās svētkos “Mēs esam!” ikvienam būs iespēja sastapt Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra radošo kolektīvu dalībniekus, to vadītājus un gūt nelielu ieskatu par pagājušajā sezonā paveikto un sasniegto, kā arī uzzināt šīs sezonas lielākos notikumus. Turpinot tradīciju, kāds no kolektīviem saņems arī kultūras centra administrācijas veicināšanas balvu par aizvadītās sezonas veikumu un īpašiem sasniegumiem.

Joprojām aktīvi norit jauno dalībnieku pieteikšanās un uzņemšana Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvos, uzsākot jauno 2015./2016. sezonu. Lai arī daudzi kolektīvi aktīvu darbību turpinājuši visas vasaras garumā, piedaloties dažādos svētkos, festivālos, izstādēs un sarīkojumos Latvijā un ārvalstīs, septembrī Liepājas kultūras centra administrācija aicina kopā būt, lai atklātu jauno sezonu – veidotu kopīgu foto un svinētu atkal satikšanos, kā arī baudot muzikālu pārsteigumu.

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja