Aicinām pieteikties tautas deju festivālam “Aprīļa pilieni”

20.02.2020

Jaunuma titlulattēls

Aicinām jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvus pieteikties dalībai tautas deju festivālā “Aprīļa pilieni”, kas norisināsies 18. aprīlī Liepājā.

Jau 16. reizi Liepājā pulcēsies dejotāji no dažādām Latvijas pilsētām, lai iepriecinātu skatītājus ar radošu un daudzkrāsainu koncertprogrammu. Savukārt festivāla dalībniekus gaida ne tikai sadejošana krāšņā koncertā, bet arī radošas un sportiskas aktivitātes “3+3 pilienu sacensības”, kas šogad norisināsies Liepājas Olimpiskā centra baseinā. Festivāla ceļojošās balvas “Lielais piliens” ieguvēju noteiks festivāla rīkotāju izveidota žūrija, apkopojot “3+3 pilienu sacensības” un koncerta skatītāju simpātiju balsojuma rezultātus.

Deju kolektīvi, kuri vēlas piedalīties tautas deju festivālā “Aprīļa pilieni”, aicināti iepazīties ar nolikumu un līdz šā gada 15. martam aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu ŠEIT. Ja izlasot konkursa nolikumu, rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūgums sazināties ar projekta vadītāju Signi Blumbergu pa tālruni 63481253 vai elektroniski signe.blumberga@liepaja.lv.

Tautas deju festivāla “Aprīļa pilieni” mērķis ir stiprināt Dziesmu un Deju svētku tradīciju, popularizējot latviešu tautas deju un skatuviskās dejas žanru, pulcējot vienkopus Latvijas deju kolektīvus un veicinot to vadītāju jaunradi, pieredzes apmaiņu un sadarbību.

Festivālu rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs kopā ar vidējās paaudzes deju kolektīvu “Kvēle” un tā vadītāju Ingrīdu Lūku.