Aicinām pieteikties 17. Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”

10.02.2020

Jaunuma titlulattēls

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvus pieteikties 17. Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”, kas norisināsies šā gada 13. martā Liepājā.

Svētku mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus Dziesmu un deju svētku procesā un tradīcijas ilgtspējas saglabāšanā, sekmējot bērnu un jauniešu deju kolektīvu radošo darbību un māksliniecisko sniegumu, pulcējot tos vienkopus un veicinot arī vadītāju jaunradi un sadarbību profesionālās meistarības jomā. Šie svētki radīti ar ideju rosināt bērnos un jauniešos interesi par latviešu tautas deju kā mērķtiecīgu pašapliecināšanās iespēju. Šogad īpašs uzsvars likts uz Liepājas bērnu un jauniešu iesaisti pilsētas 395 dzimšanas dienas svinību procesā, veidojot un piedaloties svētku sarīkojumos savās skolās.

Pieteikties dalībai aicināti Latvijas kultūras centru, interešu izglītības centru un izglītības iestāžu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvi. Konkursa nolikums un elektroniskās pieteikuma anketas atrodamas Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā www.liepajaskc.lv sadaļā “Nolikumi un pieteikumi” ŠEIT. Pieteikties var līdz šā gada 24. februārim. Ja izlasot konkursa nolikumu, rodas kādas neskaidrības vai jautājumi, lūgums sazināties ar projekta vadītāju Selēnu Vasiļjevu pa tālruni 63481253 vai elektroniski selena.vasiljeva@liepaja.lv.

17.Bērnu tautas deju svētkus “Pilna sauja dzintariņu” rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs kopā ar bērnu deju kolektīva “Krustiņi” māksliniecisko vadītāju Intu Āboliņu.