Aicina uz Sieviešu dienai veltītu izstādi “7. marts”

10.02.2020

Jaunuma titlulattēls

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudija “Fotast” aicina uz Starptautiskajai Sieviešu dienai veltītu izstādi “7. marts”, kas no šodienas apskatāma kafejnīcā “Darbnīca”, Liepājā, Lielajā ielā 8.

Lai arī  8. marts jeb tautā sauktā Sieviešu diena vēl kādu laika sprīdi priekšā, gatavošanās svētkiem jau notiek laikus. Kā pastāstīja Liepājas Tautas fotostudijas “Fotast” vadītāja Līga Evaldsone, fotogrāfiju izstāde “7. marts” ir kā atbildes gājiens pagājušajā gadā notikušajai izstādei “Viena ∞ (bezgalīga) diena”. Pirms gada fotostudijas dāmas fotografēja savus kolēģus, uzburot ainiņas par un ap 8. marta svinībām – kā nu kurš šiem svētkiem gatavojas un atzīmē. Šogad fotogrāfi mainījās vietām un “Fotast” dāmas iejutās modeļu lomā – parādot sevi dienu pirms 8. marta!  Šī iemesla dēļ izstādei dots nosaukums “7. marts”.

“Mazliet ar humoru un bez nopietnības. Pasmieties pašiem par sevi, tas ir tas, kas mums patīk un uzlabo omu. Nokļūt kameras otrā pusē jeb priekšpusē fotogrāfam ne vienmēr ir viegli, taču tas lieliski palīdz mācīties fotogrāfa un fotografējamā komunikāciju”, komentē fotostudijas “Fotast” vadītāja Līga Evaldsone.

Fotomodeļu lomās: Ilga Lasmane , Ilona Gabaliņa-Kila, Irina Tīre, Iveta Herbsta, Laila Dūna, Liene Ansone, Līga Evaldsone, Ludmila Šmite. Fotomeistari: Agris Klestrovs, Eric Zirc, Jānis Dreimanis, Normunds Kaprano, Raimonds Baumanis.

Izstāde apskatāma bez maksas vismaz līdz 8. martam.