Aicina diskutēt par fotogrāfiju

17.02.2020

Jaunuma titlulattēls

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas fotostudija “Fotast” aicina uz atklāto paneļdiskusiju ciklu par kvalitatīvas vizuālās komunikācijas nozīmi publiskajā telpā “Fokusā – Fotogrāfija”. Diskusijas notiks 1. un 29. martā, un 26. aprīlī no pulksten 14.00 līdz 17.00 LIAA Liepājas Biznesa inkubatora telpās, Dārza ielā 4/8.

Paneļdiskusiju cikla mērķis ir piedāvāt izaugsmes iespējas fotogrāfiem amatieriem mācoties no labākajiem nozares speciālistiem, pētot un analizējot fotogrāfijas vēsturisko vērtību sinerģiju mūsdienās, kompozīciju, fotografēšanas paņēmienus un cilvēka psiholoģiju attēla veidošanā un uztverē.

“Vēlamies celt fotogrāfijas kā vizuālās mākslas nozares sastāvdaļu arvien augstākā līmenī, dodot iespēju satikties nozares pārstāvjiem, diskutēt par aktuālām tēmām, rosināt domāt un meklēt jaunus risinājums”, pastāstīja diskusiju cikla idejas autore, Tautas fotostudijas “Fotast” vadītāja Līga Evaldsone, “meklēsim atbildes uz mūžseno jautājumu – kas ir fotogrāfija?”

Sākotnēji pavasara sesijā būs 3 tikšanās ar profesionāliem un mākslinieciski spēcīgiem fotogrāfiem – Jāni Deinatu (1. martā), Mētru Štelmaheri (29. martā) un Aigaru Hibneri (26. aprīlī). Otrais diskusiju cikls tiek plānots rudenī.

Paneļdiskusiju ciklu “Fokusā – Fotogrāfija” ikviens interesents var apmeklēt bez maksas.