Aicinām pieteikties 16. Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”

23.01.2019

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina bērnu tautas deju kolektīvus pieteikties 16. Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”, kas norisināsies 22. martā Liepājā.

Svētku mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus Dziesmu un deju svētku procesā un tradīcijas ilgtspējas saglabāšanā, sekmējot bērnu un jauniešu deju kolektīvu radošo darbību un māksliniecisko sniegumu, pulcējot tos vienkopus un veicinot arī vadītāju jaunradi un sadarbību profesionālās meistarības jomā. Šie svētki radīti ar ideju rosināt bērnos un jauniešos interesi par latviešu tautas deju kā mērķtiecīgu pašapliecināšanās iespēju.

Pieteikties dalībai aicināti Latvijas kultūras centru, interešu izglītības centru un izglītības iestāžu bērnu tautas deju kolektīvi. Nolikums un pieteikuma anketa pieejami Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā //www.liepajaskc.lv/nolikumi-2/ . Pieteikties var līdz šā gada 11. februārim.

16. Bērnu tautas deju svētku koncerti norisināsies Liepājas skolās, bet noslēguma Lielkoncerts – Liepājas Latviešu biedrības namā. Vairāk informācijas var uzzināt Nolikumā un pie projekta vadītājas Selēnas Vasiļjevas pa tālruni 634 81253.

Svētkus organizē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, projekta vadītāja Selēna Vasiļjeva, mākslinieciskā vadītāja Inta Āboliņa.