Aicinām kopā radīt svētku noskaņu Liepājā

15.06.2021

Pirmssvētku noskaņas radīšanai, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs sadarbībā ar pilsētas galveno mākslinieci Agitu Ansuli, SIA “First Service” un SIA “Bang!” sagatavojuši īpašu svētku simbolu – muzikālo pūdeli, kas no šodienas rotās Rožu laukumu un līdz pat 24. jūnijam atskaņos Līgo dziesmas un tautiskas melodijas mūsdienīgās apdarēs.

Lai mūzika iedvesmotu un noskaņotu liepājniekus un viesus arī citviet pilsētā, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uzņēmējus vienoties kopīgā akcijā “Saulgriežu laika mūzika” – āra kafejnīcās, restorānos un tirdzniecības vietās no saulgriežiem līdz Jāņu dienai (21.-24.jūnijs) no pulksten 12.00 līdz 18.00 saviem apmeklētājiem atskaņot saulgriežu laika tautiskās melodijas. Muzikālo materiālu, kas apkopots un sagatavots izsūtīšanai akcijas dalībniekiem, var saņemt sazinoties ar Kultūras centra projektu vadītāju Daigu Kirhneri zvanot pa tālruni 28310511 vai rakstot daiga.kirhnere@liepaja.lv

Tuvojoties saulgriežiem, gaidāmi vēl citi muzikāli pārsteigumi par kuriem informācija sekos.

Liepājnieki, radīsim kopā svētku noskaņu pilsētā, rotājot savas mājas un pagalmus, darba un dzīves vietas! Lai skan Līgo un Jāņu dziesmas, baudot tradicionālos svētku ēdienus un dzērienus, izbaudot saulgriežu laika burvību un smeļoties enerģiju tautas tradīcijās!