Aicina pieteikties 15. Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”

08.02.2018

Jaunuma titlulattēls

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” un vadītāja Inta Āboliņa aicina līdz 2018. gada 21. februārim pieteikties 15. Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”, kas notiks šā gada 9. martā Liepājas skolās un Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Jau 15. reizi Liepājā pulcēsies bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvi no visas Latvijas. Šo gadu laikā interesi par svētkiem izrādījuši kolektīvi no Preiļiem, Cēsīm, Lielupes, Rīgas, Bauskas, Auces, Ķekavas, Jelgavas, Talsiem, Saldus, Tukuma, Liepājas un citām Latvijas pilsētām un novadiem. 2002. gadā aizsāktā tradīcija iemantojusi ne tikai dalībnieku, bet arī skatītāju atzinību.

Svētku dienā, 9. martā, mazie dejotāji vispirms ar koncertiem viesosies Liepājas skolās, kurās darbojas bērnu un jauniešu deju kolektīvi un ar kurām jau iepriekš izveidojusies veiksmīga sadarbība. Savukārt vakarā, plkst. 18.00, svētku dalībnieki satiksies lielkoncertā Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, pēc kura mazajiem dancotājiem plānota arī patīkama kopā būšana izklaidējošās aktivitātēs.

Svētku mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus Dziesmu un deju svētku procesā un tradīcijas ilgtspējas saglabāšanā, sekmējot bērnu un jauniešu deju kolektīvu radošo darbību un māksliniecisko sniegumu, pulcējot tos vienkopus un veicinot arī vadītāju jaunradi un sadarbību profesionālās meistarības jomā. Šie svētki radīti ar ideju rosināt bērnos un jauniešos interesi par latviešu tautas deju kā mērķtiecīgu pašapliecināšanās iespēju.

Latvijas kultūras centru, interešu izglītības centru, izglītības iestāžu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvi, kas vēlas kļūt par svētku dalībniekiem, tiek aicināti pieteikties, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu līdz 2018. gada 21. februārim. Svētku nolikums un pieteikuma anketa pieejama Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā sadaļā “Nolikumi”: //www.liepajaskc.lv/nolikumi-2/ Neskaidrību gadījumā, lūgums sazināties ar projekta vadītāju Selēnu Vasiļjevu, selena.vasiljeva@liepaja.lv vai tel. 63481253.

Sagatavoja
Inese Muižniece
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja