Vokālās studijas “Pērlītes” pavasara koncerts “LAI SKAN!”

26.04.2018

Sestdien, 2018. gada 28. aprīlī plkst. 13:00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālā studija “Pērlītes” un vadītāja Iveta Logina aicina uz pavasara koncertu “LAI SKAN!”. Koncerts norisināsies Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē, ieeja koncertā bez maksas.

Tuvojoties sezonas noslēgumam, vokālā grupa “Pērlītes” pavasara noskaņās izdziedās dziesmas,  kuras pašiem dziedātājiem ir sirdij tuvas un īpašas. “Pērlītes” šogad ir krietni pastrādājušas, radot plašu koncertprogrammu, ko labprāt vēlas atskaņot vecākiem un interesentiem, īpaši sagaidot ģimenes ar bērniem. Gatavojoties gaidāmajam koncertam, vokālās grupas vadītāja Iveta Logina stāsta:

“Pērlītēs” dzied sirsnīgi, draudzīgi, draiski, centīgi, atsaucīgi, apzinīgi, aizrautīgi dziedātāji – īsti liepājnieki. Gandarījumu sniedz katrs mēģinājums, ikviena bērna izaugsme. Vislielāko prieku sagādā mūsu kopīgi piedzīvotais radošā darba process ik dziesmā, ik skaņā! Pavasara koncertā “Pērlīšu” dalībnieki atklās arī citus savus talantus. Kādus? To uzzināsim koncertā!”

Bērnu un jauniešu vokālā studija “Pērlītes” dibināta 2009. gadā. Šogad studijā dzied bērni trīs vecuma grupās (4–6 g.v., 8-10 g.v. un 11–19 g.v.), apgūstot prasmi dziedāt ansamblī. Studija regulāri piedalās Liepājas pilsētas organizētajos pasākumos, koncertos, konkursos ārpus Liepājas, kā arī labdarības pasākumos. Katru gadu februārī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs sadarbībā ar studijas “Pērlītes” vadītāju Ivetu Loginu rīko Latvijas mēroga bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un solistu konkursu “Pērļu lietus”.

Jāpiemin, ka šis pavasaris atnesis vēl vienu jauku iespēju dzirdēt vokālo studiju dziedam, jo “Pērlītes” bagātinās arī gaidāmo Māmiņdienas koncertu, kas notiks š.g. 13. maijā Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.