Vokālais ansamblis „Šokolāde” aicina uz svētku koncertu Liepājas muzejā

18.12.2013

Jaunuma titlulattēls Jaunuma titlulattēls 

Svētdien, 22. decembrī, pulksten 15:00 Liepājas muzeja Lielajā zālē uz Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sarīkojumu cikla „Ziemas noskaņā” noslēdzošo koncertu „Kā sniegi kalnu galotnēs” visus liepājniekus un pilsētas viesus mīļi aicina vokālais ansamblis „Šokolāde”. Ieeja koncertā bez maksas.

Ziemassvētki ikvienam asociējas ar gaišumu, mīļumu, mieru un sirsnību. Šajos svētkos mēs visi tiecamies būt kopā ar saviem vistuvākajiem, pēc sirdsmiera un īsta prieka.  Trimdas dzejniece Valda Mora par Ziemassvētku laiku rakstījusi: „…visskaistākais ir tas, kas nepārmainās, šis brīnums – brīnums tūkstošgadīgais…” Un tieši šis tūkstošgadīgais brīnums ir tas, kuram tic ikviens, gaidot sapņu un cerību piepildīšanos.

Lai svētkus sagaidītu patiesi gaišā noskaņojumā, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs 22. decembrī pulksten 15:00 aicina ikvienu uz Liepājas muzeja Lielo zāli, kur notiks koncerts „Kā sniegi kalnu galotnēs”. Tajā vokālais ansamblis „Šokolāde” (vadītājas Daiga Ozola un Dina Sleže) kopā ar muzikālo Briljonoku ģimeni – Aldi, Sigitu un Ritvaru – klausītājus aizvedīs brīnumainajā Ziemassvētku pasaulē, kurā skanēs pazīstamas un skaistas melodijas, atmiņā atausīs gaišākie mirkļi un sirdis sildīs satikšanās prieks.

Koncertā „Kā sniegi kalnu galotnēs” vokālais ansamblis „Šokolāde” izpildīs jau pazīstamas Ziemassvētku dziesmas komponista Valta Pūces netradicionālā aranžējumā, kā arī jaunākās paaudzes latviešu komponistu – Andra Kontauta, Jāņa Strazda, Māra Lasmaņa, Daces Aperānes, Ērika Ešenvalda un Egona Valtera – Ziemassvētku oriģināldarbus. Kopā ar vokālā ansambļa „Šokolāde” dziedātājiem muzikālās krāsas papildinās arī mūziķi Sigita Briljonoka (flauta), Aldis Briljonoks (basģitāra) un Ritvars Briljonoks (klarnete).

Mīļi gaidīsim ikvienu uz sirsnīgu satikšanos ceturtajā Adventē!

Paldies Liepājas muzejam par atbalstu!

Ieeja koncertā bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Anete Strazda
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja