Valda Aivara 60 gadu jubilejas koncerts

08.06.2012

Jaunuma titlulattēls

Svētdien, 10. jūnijā, pulksten 14.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē uz muzikālu diskusiju „Kas ir 60 (gadi) un kā ar tiem sadzīvot?” ielūdz gaviļnieks Valdis Aivars.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru kora „Dziedonis” diriģents un komponists Valdis Aivars savas mūzikas cienītājus 10. jūnija pēcpusdienā Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē aicina uz savu 60 gadu jubilejas autorkoncertu jeb kā to nodēvējis pats gaviļnieks – muzikālu diskusiju „Kas ir 60 (gadi) un kā ar tiem sadzīvot?”

Koncertā kopā ar jubilāra vadīto vīru kori „Dziedonis” uzstāsies arī solisti Imants Vanags, Harijs Miļevskis un kora koncertmeistars Guntis Vītols.

Sveicēju pulkā būs arī Liepājas teātra aktieri, kuri savulaik dziedājuši Valda Aivara vadītajā Liepājas desmit dziedošo aktieru ansamblī.

Valdis Aivars Latvijas Mūzikas akadēmiju absolvējis kā diriģents un mūzikas pedagogs (1991), savas muzikālās gaitas 1967. gadā uzsācis kā pianists un koncertmeistars. Vēlāk no 1977. līdz 1998. gadam vadījis Liepājas teātra muzikālo daļu un vairāk kā desmit gadu garumā (1985.-1995.) bijis populāro Liepājas desmit dziedošo aktieru ansambļa vadītājs, bet kopš 1999. gada ir Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru kora „Dziedonis” diriģents.

Valdis Aivars ir vairāk kā 200 dziesmu autors, savulaik komponējis arī mūziku teātra izrādēm. Saņēmis Barikāžu dalībnieka piemiņas zīmi.

Informāciju sagatavoja:
Anda Birkenberga
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja