Tautas dziesmu ansamblis “Voļņica” aicina uz koncertu “Reiz janvārī…”

11.01.2019

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas dziesmu ansamblis “Voļņica” 13. janvārī pulksten 15:00 aicina uz koncertu “Reiz janvārī…” Liepājas Latviešu biedrības namā.

Krāšņajā koncertprogrammā izskanēs slāvu tautas dziesmas ar deju elementiem un labi zināmas, iecienītas 20. gadsimta dziesmas. Priekšnesumus papildinās video noformējums. Ar vairākām dejām koncertu “Reiz janvārī…” kuplinās arī Tautas deju ansamblis “Rucavietis”.

Koncerts notiek tā sauktā Vecā Jaunā gada priekšvakarā. Tie ir vēsturiski svētki, kas izveidojušies laika skaitīšanas maiņas rezultātā, kad notika pāreja no Jūlija kalendāra uz Gregora kalendāru. Šos svētkus, 13 dienas pēc mūsdienu Jaunā gada sagaidīšanas, joprojām svin daudzās valstīs, kurās kopj pareizticīgo tradīcijas.

Tautas dziesmu ansamblis “Voļņica” (vadītāja Tatjana Beļikova), kurā apvienojušies dažādu tautību un profesiju pārstāvji, pārsteidz ar augsta līmeņa profesionalitāti muzikāli izkoptos skaņdarbos, kuros skan ne tikai balsis, bet arī ģitāra, balalaika, bājāns un bungas. Savas pastāvēšanas 29 gados “Voļņica” piedalījusies daudzos konkursos un festivālos, kuros gūtas godalgas – pērn 13. Starptautiskajā dziesmu un deju festivālā “Rimini Fest” Itālijā iegūta 1. vieta.

Biļetes cena 3 eiro.

Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Koncerta norises vietai tuvākās biļešu kases atrodas koncertzālē “Lielais dzintars”, Liepājas teātrī un tirdzniecības centrā “Ostmala”.

📷Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.