Tautas dziesmu ansambļa „Voļņica” koncerts “Rudens lapu lietus raksti”

19.10.2016

Jaunuma titlulattēls

Šo sestdien, 22. oktobrī, pulksten 15.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas dziesmu ansamblis „Voļņica” un tā vadītāja Tatjana Beļikova aicina uz koncertu “Rudens lapu lietus raksti” Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Ieejas maksa: 2 EUR.

Tautas dziesmu ansamblis „Voļņica”, kurā savu kultūru sargā un attīsta dažādu tautību pārstāvji, rudens koncertā priecēs klausītājus ar krievu tautasdziesmām un autordziesmām, sniedzot muzikāli dinamisku un košu priekšnesumu. Tautas dziesmu ansamblis “Voļņica”, kas dibināts 1990. gada 1. aprīlī un kurā apvienojušies dažādu tautību un profesiju pārstāvji, pārsteidz ar augsta līmeņa profesionalitāti muzikāli izkoptos skaņdarbos, kuros skan ne tikai balsis, bet arī tādi mūzikas instrumenti kā ģitāras, balalaikas, bājāni, basģitāra un bungas. Priekšnesumu kvalitāti nodrošina gan lielā atbildības sajūta, ar kādu strādā vadītāja Tatjana Beļikova un koncertmeistars Vasilijs Jeršovs, gan arī ansambļa ilgstoši nemainīgais sastāvs – šī brīža dalībnieki kopā dzied jau vairāk kā desmit gadus, bet četri – pat kopš ansambļa dibināšanas.

Savas pastāvēšanas laikā „Voļņica” piedalījusies daudzos jo daudzos konkursos un festivālos, kuros iegūti gan diplomi, gan godalgotas vietas, nopelnot atzinību ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā mērogā. Ansambļa repertuārā ir gan krievu, baltkrievu, ukraiņu, gan čigānu, ebreju, spāņu, vācu un latviešu dziesmas, nodrošinot klausītājiem krāšņu un daudzveidīgu programmu.

Biļetes (2 EUR) pieejamas SIA “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv.

Informāciju sagatavoja:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja