Tautas dziesmu ansambļa „Voļņica” koncerts “Pavasara pušķis”

30.03.2017

Šo svētdien, 2. aprīlī, pulksten 18.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas dziesmu ansamblis „Voļņica” un tā vadītāja Tatjana Beļikova aicina uz koncertu “Pavasara pušķis” Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Ieejas maksa: 2 EUR.

Katru gadu pavasarī, atzīmējot savu dzimšanas dienu, uzticamos klausītājus koncertā priecē tautas dziesmu ansamblis “Voļņica”, kas izpilda dažādu tautu tautasdziesmas, retro dziesmas un instrumentālus skaņdarbus. Ansamblis, kas dibināts 1990. gada 1. aprīlī un šogad svin savu 27 gadadienu, vienmēr priecē un aizrauj klausītājus ar savu muzikālo, dinamisko priekšnesumu, krāsainību un dzirkstošo temperamentu. Gan vadītāja Tatjana Beļikova, gan koncertmeistars Vasilijs Jeršovs, gan ansambļa dalībnieki meklē un atrod radošo piepildījumu dziesmā, ik nedēļu tiekoties un kopā muzicējot jau daudzus gadus ļoti noturīgā un stabilā kolektīvā.

Tautas dziesmu ansamblis “Voļņica”, kurā apvienojušies dažādu tautību un profesiju pārstāvji, pārsteidz ar augsta līmeņa profesionalitāti muzikāli izkoptos skaņdarbos, kuros skan ne tikai balsis, bet arī tādi mūzikas instrumenti kā ģitāras, balalaikas, bājāni, basģitāra un bungas. Savas pastāvēšanas laikā „Voļņica” piedalījusies daudzos jo daudzos konkursos un festivālos, kuros iegūti gan diplomi, gan godalgotas vietas, nopelnot atzinību ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā mērogā. Ansambļa repertuārā ir gan krievu, baltkrievu, ukraiņu, gan čigānu, ebreju, spāņu, vācu un latviešu dziesmas, nodrošinot klausītājiem krāšņu un daudzveidīgu programmu.

Biļetes (2.00 EUR) var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā un interneta mājas lapā www.bilesuparadize.lv.

Informāciju sagatavoja:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja