Tautas dziesmu ansambļa „Voļņica” koncerts “Bet gadi skrien…”

28.04.2016

Jaunuma titlulattēls

Šo svētdien, 1. maijā, pulksten 16.00 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas dziesmu ansamblis „Voļņica” un tā vadītāja Tatjana Beļikova aicina uz koncertu “Bet gadi skrien…”, kurā tiks atzīmēta koncertmeistara Vasilija Jeršova 80 gadu jubileja. Koncerts notiek Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, ieeja bez maksas.

Šogad savā dzimšanas dienas koncertā tautas dziesmu ansambļa „Voļņica” dalībnieki vēlas sirsnīgi sveikt jubilejā koncertmeistaru Vasiliju Jeršovu, kurš ar dziedātājiem kopā strādā jau 25 gadus. Vadītāja Tatjana Beļikova stāsta: “Klausītājiem koncertā būs iespēja ne tikai baudīt mūsu ansambļa izpildītās dažādu tautu tautasdziesmas, retro dziesmas un instrumentālus skaņdarbus, bet arī iepazīt mūsu cienījamā koncertmeistara Vasilija Jeršova dzīves gājumu un daiļradi īpaši veidotos video materiālos.”

Tautas dziesmu ansamblis “Voļņica”, kurā apvienojušies dažādu tautību un profesiju pārstāvji, pārsteidz ar augsta līmeņa profesionalitāti muzikāli izkoptos skaņdarbos, kuros skan ne tikai balsis, bet arī tādi mūzikas instrumenti kā ģitāras, balalaikas, bājāni, basģitāra un bungas. Savas pastāvēšanas laikā „Voļņica” piedalījusies daudzos jo daudzos konkursos un festivālos, kuros iegūti gan diplomi, gan godalgotas vietas, nopelnot atzinību ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā mērogā. Ansambļa repertuārā ir gan krievu, baltkrievu, ukraiņu, gan čigānu, ebreju, spāņu, vācu un latviešu dziesmas, nodrošinot klausītājiem krāšņu un daudzveidīgu programmu.

Informāciju sagatavoja:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja