Satiksmes ierobežojumi “Līvas ciema svētku” laikā

14.05.2019

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. maijā, Liepājā norisināsies lielākais tradicionālās kultūras notikums Kurzemē – “Līvas ciema svētki”. Pasākuma teritorija ir Promenāde un tuvējās vēsturiskā centra ielas, dalībnieku – amatnieku, mākslinieku, mūziķu, dziedātāju un dejotāju – skaits mērāms simtos, savukārt apmeklētāji – tūkstošos, tādēļ svētku norises laikā gaidāmi gan īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, gan satiksmes slēgšana atsevišķos posmos.

Svētku teritorijas iekārtošanai jau no piektdienas, 17. maija, pulksten 8:00 un svētku laikā, 18. un 19. maijā, satiksmei būs slēgta Liepājas Promenāde, kā arī vairākas tuvējās ielas, sākot no Jūras ielas līdz Ostmalai: Radio iela, Baložu iela, Stūrmaņu iela, Friča Brīvzemnieka iela un Kuģinieku iela no krustojuma ar Jūrnieku ielu. Satiksmei slēgtas būs arī Dzirnavu iela, Putekļu iela un Vēžu iela. Sākot no 17. maija pulksten 8.00 līdz 19. maija pulksten 16:00 slēgta būs arī autostāvvieta pie koncertzāles “Lielais dzintars”.

Īslaicīgi satiksme var tikt traucēta sestdien, 18. maijā, no pulksten 10:45 līdz 11:00 svētku dalībnieku gājiena laikā maršrutā: Rožu laukums – Lielā iela – Jūras iela – Liepājas Promenāde.

Svētku rīkotāji aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām.