Satiksmes ierobežojumi Līvas ciema svētku laikā

16.05.2017

Jaunuma titlulattēls

Šajā nedēļas nogalē, 20. un 21. maijā, Liepājā norisināsies gada lielākais tradicionālās kultūras mantojuma notikums – “Līvas ciema svētki”. Dalībnieku – amatnieku, mākslinieku, mūziķu, dziedātāju un dejotāju – skaits mērāms simtos, apmeklētāji – tūkstošos, tādēļ svētku norises laikā gaidāmi gan īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, gan satiksmes slēgšana atsevišķos posmos visu nedēļas nogali.

Īslaicīgi satiksme var tik traucēta sestdien, 20. maijā, no pulksten 10.45 līdz 11.00 svētku dalībnieku “ķēdes” laikā maršrutā: Kuršu iela – Tirgoņu iela – Lielā iela – Radio iela – Jūras un Radio ielas aplis – Koncertzāles “Lielais dzintars” auto stāvlaukums.

Svētku teritorijas iekārtošanai jau no piektdienas, 19. maija, pulksten 17.00, un svētku laikā visu nedēļas nogali, 20. un 21. maijā, satiksmei slēgta būs Promenāde, kā arī vairākas tuvējās ielas, sākot no Jūras ielas līdz ostmalai, un tās ir Radio iela, Baložu iela, Stūrmaņu iela, Friča Brīvzemnieka iela un Kuģinieku iela no krustojuma ar Jūrnieku ielu. Rezultātā satiksmei slēgtas arī Dzirnavu iela, Putekļu iela un Vēžu iela. Sākot no 19. maija pulksten 17.00 līdz 21. maija vakaram slēgta būs arī autostāvvieta pie koncertzāles “Lielais dzintars”.

Rīkotāji aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām.

“Līvas ciema svētku” vārti svinētājiem būs atvērti sestdien, 20. maijā, no pulksten 10.00 līdz 19.00 un svētdien, 21. maijā, no 11.00 līdz 15.00, piedāvājot apmeklētājiem bagātīgu kultūras programmu dažādās tematiskās norisēs – “Līvas tirgus”, “Liepājas Meistaru iela”, tautas mūzikas svētki “Līvas upe”, tautas deju programma “Dzintara krasta ļaudis”, kā arī nacionālie ēdieni un dzērieni svētku sadaļā „Dzintara latvieši krogos sēž” , “Maizes māja”, “Spēļu sēta” un citas radošas aktivitātes.

Plašāka informācija un svētku programma atrodama sociālajos tīklos #LivasCiems, #LiepajasKC un mājas lapas www.liepajaskc.lv sadaļā “Līvas ciema svētki”.

“Līvas ciema svētkus” piedāvā Liepājas pilsētas pašvaldība, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs. Atbalsta Liepājas speciālā ekonomiskā zona, Liepājas Jahtu osta “Liepaja Marina”, Liepājas Jūrniecības koledža, Ungārijas vēstniecība, radio “Star FM”, “IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle”, “Canon Business Center Liepāja”, SIA “Venden”, SIA “Skrīveru pārtikas kombināts”. Sadarbības partneri – laikraksts “Kurzemes Vārds” un www.liepajniekiem.lv.

Svētkos ieeja ir bez maksas, tie pieejami ikvienam interesentam.

Informāciju sagatavojusi:
Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja