Satiksmes ierobežojumi Līvas ciema svētku laikā

16.05.2016

Šajā nedēļas nogalē, 21. un 22. maijā, Liepājā norisināsies gada lielākais tradicionālās kultūras mantojuma notikums – Līvas ciema svētki. Dalībnieku – amatnieku, mākslinieku, mūziķu, dziedātāju un dejotāju – skaits mērāms simtos, apmeklētāji – tūkstošos, tādēļ svētku norises laikā gaidāmi gan īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, gan satiksmes slēgšana atsevišķos posmos visu nedēļas nogali.
Pašvaldības policijas eskorta pavadībā pulksten 10.00 no Rožu laukuma maršrutā Lielā iela – Jūras iela – Promenāde notiks Līvas ciema svētku dalībnieku gājiens līdz Līvas ciema laukumam, kur simboliski un svinīgi tiks vērti Līvas ciema svētku vārti.

Svētku laikā, 21. un 22. maijā, satiksmei slēgta būs Promenāde, kā arī vairākas tuvējās ielas, sākot no Jūras ielas līdz ostmalai, un tās ir Radio iela, Baložu iela, Stūrmaņu iela, Friča Brīvzemnieka iela un Kuģinieku iela no krustojuma ar Jūrnieku ielu. Rezultātā satiksmei slēgtas arī Dzirnavu iela, Putekļu iela un Vēžu iela.

21. un 22. maijā slēgta būs arī autostāvvieta pie koncertzāles “Lielais dzintars”, kurā transportlīdzekļu kustība būs ierobežota arī 20. maija vakarā – iebraukšana autostāvvietā būs iespējama, uzrādot Liepājas Simfoniskā orķestra 135. sezonas noslēguma koncerta biļetes.

Karti ar satiksmes ierobežojumiem skatīt ŠEIT. Rīkotāji aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Līvas ciema svētku vārti svinētājiem būs atvērti sestdien, 21. maijā, no pulksten 10.00 līdz 19.00 un svētdien, 22. maijā, no 11.00 līdz 15.00, piedāvājot apmeklētājiem tradicionālās tematiskās norises – “Līvas tirgus”, “Liepājas Meistaru iela”, tautas mūzikas svētki “Līvas upe”, tautas deju programma “Dzintara krasta ļaudis”, kā arī nacionālie ēdieni un dzērieni svētku sadaļā „Dzintara latvieši krogos sēž” , “Spēļu sēta” un citas radošas aktivitātes.

Plašāka informācija un Līvas ciema svētku kultūras programma atrodama mājas lapā www.liepajaskc.lv, kā arī sociālajos tīklos #LivasCiems.

“Līvas ciema svētkus” piedāvā Liepājas pilsētas Dome, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs. Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, TVNET, Rietumu Radio, Latvijas Radio, viesnīcas “Promenade Hotel” un “Fontaine Royal”, SIA “Venden”, “IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle”, SIA “Liepājas tramvajs”. Sadarbības partneri – laikraksts “Kurzemes Vārds” un www.liepajniekiem.lv

Informāciju sagatavojusi:
Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja