Sākusies biļešu tirdzniecība uz oktobra koncertiem

17.09.2020

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra pirmajiem oktobra koncertiem ar populāru mākslinieku piedalīšanos.

2.oktobrī pulksten 19.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz tikšanos mūzikā aicina sieviešu koris “Aija” un Igo. Koncertā “AIJA.IGO.TIKŠANĀS” skanēs Jāņa Lūsēna, Jāņa Strazda, Agra Engelmaņa, Selgas Mences, Zigmara Liepiņa, Līga Celmas-Kursietes un citu komponistu dziesmas mīlas lirikas noskaņā. Dziedājumu papildinās Igo rakstītās esejas un dzeja paša autora lasījumā, kā arī ģitāras virtuoza Māra Kupča sniegums. Koncerta pavadošās grupas sastāvā būs izcili instrumentālisti Jāņa Strazda vadībā.

3.oktobrī pulksten 13.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz koncertu “No KINO līdz TEĀTRIM” aicina jauktais koris “Lauma” kopā ar draugiem – Daumantu Kalniņu, Karinu Tatarinovu, Simonu Raču, Austrasbērniem un Ārijas Helmutes mūzikas klases audzēkņiem. Koncerta programmā Imanta Kalniņa un Raimonda Paula mūzika no kino un teātra izrādēm.

Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Cena 3 eiro.