Svētdien “Pegaza pagalmā” Sapņu princi medīs bīstamā Biruta

26.10.2023

Šo svētdien, 29. oktobrī, pulksten 15:00 kultūrvietas “Pegaza pagalms” viesistabā notiks pirmizrāde piedzīvojumu komēdijai “Bīstamā Biruta”.

Izrāde tapusi pēc Aivas Birbeles satīriskās un humora pilnās lugas “Bruņota un bīstama” motīviem. Galvenā varone Biruta ļoti ilgojas pēc romantiskām attiecībām un visbeidzot grib pielikt punktu savai  vientulībai – viņa apņēmusies 90 dienās tikt pie sava Sapņu prinča. “Lai iekarotu savu iecerēto, Biruta apgūst vīriešu valdzināšanas prasmes – sākot ar to, kas jāvelk mugurā, dodoties uz pirmo tikšanos un kā lietot ķermeņa valodu, līdz frāzēm, kuras lietot tikšanās reizē. Iesākumā viņa veic izsekošanu, upura novērošanu, izvēlas pareizo taktiku un tad slepenpolicista cienīgi ierodas viņa darba vietā, lai noskaidrotu iecerētā vārdu. Notiek ekstremāla atzīšanās, satikšanās un …,” saglabājot intrigu, sižetu ieskicē režisore Lelde Kaupuža.

Birutas lomā iejutīsies Lāsma Novada, pārējās lomās amatierteātra “Projekts” aktieri: Jānis Muižnieks, Elvijs Čakāns, Iveta Ļesina, Andis Lācis, Kaspars Niedra un Kristīne Šokoleja-Šokolaite. Scenogrāfiju un kostīmus izrādei veidojusi Agnese Kaupere.

Biļetes uz pirmizrādi izpārdotas, bet “Biļešu paradīzē” vēl pieejamas biļetes uz 26. novembri.