Aicinām uz rudenīgi dzirkstošu koncertprogrammu

24.10.2023

Šo sestdien, 28. oktobrī, pulksten 16:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē skanēs dzirkstošu melodiju popūrijs koncertā “Kora kokteilis rudenim”.

Kā pastāstīja koncerta mākslinieciskā vadītāja un jauktā kora “Lauma” diriģente Mirdza Paipare, koncerts patiks visām paaudzēm, jo programmā iekļautas gan Imanta Kalniņa un Raimonda Paula, gan Mārtiņa Freimaņa populāras un līdzi dziedamas melodijas. Kora dziedājumu paspilgtinās solisti Monta Vernava un Emīls Dreiblats, bet muzikālo skanējumu – Ārijas Helmutes mūzikas klases audzēkņi. Ar deju priekšnesumu uzstāsies bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” (vadītāja Inta Āboliņa).

“Rudens ir nostalģisks un romantisks laiks, kad daba koši krāsojas, iedvesmojot arī mūs radīt kaut ko spilgtu un krāsainu. Kā katru gadu, rudens skaistākajā mēnesī – oktobrī –  vēlamies kopā ar mūsu ilggadējiem skatuves draugiem un jaunajiem sadarbības partneriem, iekrāsot rudeni siltāku ar dzirkstošu melodiju kokteili par prieku sev un klausītājiem. Nāciet un dziedāsim kopā visiem labi zināmas un iemīļotas dziesmas,” saka M.Paipare.

Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 3 eiro.