Māmiņdienas svētku koncertā muzicēs grupa “bet bet”

15.04.2016

Jaunuma titlulattēls

Ik gadu maija sākumā pateicamies māmiņām par dāvāto sirds siltumu, ikdienas rūpēm, pacietību un mīlestību, aicinot uz īpašu Māmiņdienas koncertu. Šogad 8. maijā plkst. 13.00 svētku koncertā “Vasara nebeigsies nekad” Liepājas Latviešu biedrības namā prieku sagādās īpašie viesi grupa “bet bet” un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālā studija “Pērlītes”.

Ikviena māmiņa un vecmāmiņa kā vasaras saule rada siltumu, saulaina miera sajūtu un siltu mīlestību, kura nebeidzas nekad. Gaišus un mīļus vārdus iespējams veltīt ik dienas, bet reizi gadā to aicinām darīt īpaši, izrādot savu mīlestību, pateicību un cieņu.

Ivetas Loginas vadītā bērnu un jauniešu vokālā studija “Pērlītes” māmiņas sveiks gan atsevišķos priekšnesumos, gan pirmoreiz uzstājoties kopā ar grupu “bet bet”. Muzicēšana kopā ar sabiedrībā plaši zināmiem mūziķiem mazajām “Pērlītēm” vienmēr ir īpašs notikums un vērtīga pieredze, kā arī iedvesma tālākajam darbam. Iepriekšējos gados veiksmīga sadarbība koncertos bijusi ar tādiem dziedātājiem kā Normunds Rutulis, Andris Ērglis, Sonora Vaice un citi.

Grupa “bet bet”, kas šobrīd dodas jubilejas koncerttūrē, liepājniekiem izpildīs gan savus pazīstamākos skaņdarbus, gan dziesmas no jaunākā albuma “Vasara nebeigsies nekad”. Grupa lepojas ar savu teju 25 gadu ilgo kopā būšanu un vairāk nekā 100 000 kopijās pārdotajiem albumiem, kā arī uzvarām festivālā “Liepājas dzintars” un leģendārajā “Mikrofona aptaujā”. Grupas sastāvā muzicē populārais dziedātājs, dziesmu autors, TV un radio raidījumu vadītājs Zigfrīds Muktupāvels, bundzinieks un dzejnieks Guntars Račs, ģitārists Uģis Tirzītis un basģitārists Andris Alviķis.

Bezmaksas ieejas kartes (skaits ierobežots) iespējams saņemt no 15. aprīļa plkst. 15.00 Liepājas Latviešu biedrības nama biļešu kasē tās darba laikā no otrdienas līdz piektdienai no pulksten 11.00 – 18.00 un sestdienās no pulksten 10.00 – 14.00. Kases kontakttālrunis: 63423829. Koncertu rīko Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs.

Informāciju sagatavojusi:
Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja