Līgo Liepājā koncertestrādē “Pūt, vējiņi!”

01.06.2016

Jaunuma titlulattēls    

Liepājas pilsētas dome un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs piedāvā liepājniekiem un pilsētas viesiem svinēt Līgo svētkus Liepājā koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” 23. jūnijā no plkst. 20.30 līdz četriem rītā. Liepāja šogad līgosies dziesmās un dančos, baudot gan sabiedrībā plaši pazīstamu mūziķu Līgo vakara koncertprogrammu ar latviešu estrādes zelta dziesmām, gan tradicionālās Jāņuguns iedegšanu ar suitu spēka palīdzību un lustīgu līgošanu nakts ballē līdz rīta gaismai.

  Jaunuma titlulattēls   Ivo_Fomins_web  Liene Šomase_web

Plkst. 20.30 koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” uz svētku koncertu aicina dziedātāji Liene Šomase, Antra Stafecka, Andris Ērglis, Ivo Fomins un mūziķu grupa Jāņa Strazda vadībā. Koncertprogrammā košu akcentu sagādās arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Tautas deju ansamblis “Rucavietis” (vadītāja Sandra Blumbaha). Sauli pavadot, plkst. 22.00 Jāņuguni koncertdārzā šogad iedegs Kurzemes varenākās balsisAlsungas Suitu sievas, bet, kad saules gaisma būs pārtapusi košā Jāņu ugunskurā, estrādē sāksies lustīga danču nakts. Balli spēlēs īpaša Līgo svētku apvienība – grupa “Trīs Jāņi” – Ērgļu Jānis, kurš plašākai publikai zināms kā Andris Ērglis, Strazdu Jānis jeb Jānis Strazds un Kupču Jānis jeb Māris Kupčs.

  Rucavietis_līgo!_web  Suitu sievas_web Tris_Jani_2016_web

Līgotāji aicināti līdzi ņemt savu Līgo svētku groziņu vai arī baudīt gardumus kafejnīcās “Lotte Caffe” un “Trīs Sivēni” koncertestrādes “Pūt, vējiņi!” dārzā.

Biļetes (5 EUR) pieejamas SIA “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv, kā arī svētku vakarā no plkst. 19.00 koncertestrādes “Pūt, vējiņi!” kasē. Līgām, Jāņiem un bērniem līdz 12 gadiem, uzrādot personu apliecinošus dokumentus, ieeja pasākumā bez maksas.

Liepājas iedzīvotājus un pilsētas viesus kopā svinēt gada krāšņākos saulgriežus aicina Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, Liepājas pilsētas dome un Liepājas Kultūras pārvalde, atbalsta “IF P&C Insurance AS Latvijas filiāle” un SIA “Liepājas tramvajs”.

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja