Liepājas Pārstāvniecībā Rīgā ar radošu meistarklasi atklās izstādi „Manis pašas radīts…”

12.04.2013

Jaunuma titlulattēls

Pirmdien, 15. aprīlī, pulksten 18.00 Liepājas Pārstāvniecībā Rīgā notiks Liepājas pilsētas domes Tautas un kultūras centra organizētā radošo darbu izstādes „ Manis pašas radīts…” atklāšana, kā arī radošā darbnīca, ko vadīs liepājniece Elīna Kupe. Izstādē ar saviem darbiem piedalīsies dažādu darbu autores, kuras šīs prasmes apguvušas pašmācības ceļā, piedāvājot interesentiem vienuviet aplūkot dažādu tehniku izšuvumus.

Izstādē eksponētie darbi atceļojuši gan no Liepājas, Grobiņas, Nīcas, Aizputes, gan arī no Rīgas, Siguldas, Carnikavas un Jūrmalas. Tos darinājušas sievietes, kuras gandarījumu un atpūtu rod radoši darbojoties, tomēr savu ikdienu vada kā skolnieces, studentes, skolotājas, ekonomistes, valsts pārvaldes un pašvaldību darbinieces, kā arī pensionāres.

Liepājas Pārstāvniecība Rīgā un Elīna Kupe, kurai aksesuāru radīšana ir sirdslieta, aicina uz izstādes atklāšanu un radošo meistarklasi. Ikvienai no mums tā būs iespēja smelties iedvesmu, gūt pozitīvas emocijas un prieku, kas rodas radot smalkus mākslas darbus.

Mūsu pašu radītās lietas ir zelta vērtas. Tajās atspoguļojas autora gaumes un stila oriģinālā un interesantā interpretācija. Radošais gars un iedvesma nemīl apciemot slinkos, tāpēc metam slinkumu pie malas, ņemam līdzi pozitīvu enerģiju, smaidu, labu garastāvokli!

Magnēta spēks tiek nodots no dzelzs dzelzij, līdzīgi kā mākslinieka radītā iedvesma tiek nodota klausītājiem un skatītājiem.

Izstāde būs apskatāma līdz 2013. gada 15. maijam, Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, Torņa ielā 4, 2a-201.

Visi interesenti laipni gaidīti!

Informāciju sagatavoja:
Agnese Kvedere,
Liepājas pārstāvniecība Rīgā biroja administratore
Tālrunis: 67503392;
e-pasts: lpr@dome.liepaja.lv