Jauniešu teātra studija aicina uz Ē.Vilsona lugas pirmizrādi “Kur ir mana mamma?”

13.04.2016

Jaunuma titlulattēls

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studija un režisors Juris Ločmelis aicina uz pirmizrādi Ērika Vilsona lugas iestudējumam “Kur ir mana mamma?” piektdien, 15. aprīlī, plkst. 18.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē. Izrāde bērniem no sešu gadu vecuma. Ieejas maksa: 2 EUR.  

Jauniešu teātra studija režisora Jura Ločmeļa vadībā iestudējusi liepājnieka Ērika Vilsona lugu “Kur ir mana mamma?” – izrādi par Cālēnu, kurš izšķiļas tad, kad Vista aizgājusi paēst. Mazajiem skatītājiem būs iespēja redzēt krāšņu kostīmu stāstu par Cālēna meklējumiem, apceļojot lauku sētu, izbēgot no Kaķa un Lapsas nagiem, un laimīgām beigām.

“Liepājas Jauniešu teātra studija laiku pa laikam veido izrādes bērniem, taču kopš 2013. gadā iestudētās izrādes “Makss un Morics” ilgu laiku mums nebija lugu bērnu auditorijai. Šobrīd izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Ēriku Vilsonu, kurš pēc viņa lugas “Daudz laimes!” iestudējuma noskatīšanās ieteica, ka jaunieši noteikti varētu nospēlēt arī šo viņa lugu bērniem. Manuprāt, lieliski, ka liepājnieki iestudē savu autoru darbus, tāpēc ļoti labprāt sākām darbu pie šī iestudējuma. Jāatzīst, šī izrāde jauniešiem ir izaicinājums, jo tajā piedalās tikai četri aktieri, kuri atveido 10 mājdzīvniekus. Tā ir stilistiski koša aktierspēle krāšņos kostīmos,” stāsta režisors Juris Ločmelis.

Stāstu par Cālēnu izspēlēs Liepājas Jauniešu teātra studijas aktieri Santa Sudmale, Amanda Razma, Matīss Vite un Sanita Pūķe. Izrādes scenogrāfiju un kostīmus veidojusi māksliniece Dace Lanka. Izrādes ilgums: 40 min.

Biļetes (2 EUR) pieejamas SIA “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv.

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja