Kultūras centrs aicina uz pasākumiem decembrī

01.12.2016

Jaunuma titlulattēls

Tuvojoties gada sirsnīgākajiem svētkiem, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina kā lielus, tā mazus liepājniekus un pilsētas viesus uz kultūras notikumiem decembrī Liepājā. Svētku noskaņu pasākumos spēs rast gan mūzikas, gan dzejas, gan arī tautas deju cienītāji.

Šo sestdien, 3. decembrī, pulksten 16.00 jauktais koris “Laiks” un diriģente Ilze Balode aicina uz Ziemassvētku labdarības koncertu “Tuvu, tuvu… tepat” Liepājas baptistu Pāvila draudzes baznīcā, Kuršu ielā 19. Ieeja par ziedojumiem celiakijas skarto cilvēku atbalstam. Koncertu sniedz jauktais koris “Laiks” un tā mākslinieciskā vadītāja Ilze Balode kopā ar draugiem – Garkalnes novada jaukto kori “Pa Saulei” (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Jānis Ozols, diriģentes Margarita Dudčaka un Marta Ozola), ģitāristiem Kasparu Zemīti, Kristenu Kupču un Miku Akotu, saksofonistu Edgaru Jāni Kārkliņu, pianistu Normundu Kalniņu un flautistu Reini Lapu.

Decembra otrajā nedēļas nogalē, 10. decembrī, pulksten 16.00 Liepājas Leļļu teātrī uz Olafa Gūtmaņa dzejas uzvedumu “Dzimtās zemes kārs un gaismas izslāpis” aicina Liepājas Tautas teātris un režisore Ināra Kalnarāja, atklājot dzejnieka Olafa Gūtmaņa, kuram janvārī būtu apritējusi 90. jubileja, mīlestību pret Kurzemi, īpaši Jūrmalciemu, dabu un ļaudīm. Ieejas maksa: 2 EUR, biļetes pieejamas SIA “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā. Savukārt, svētdienā, 11. decembrī, pulksten 12.00 Liepājas Lutera baznīcā, Jelgavas ielā 62, uz Edgara Račevska 80 gadu jubilejas koncertu aicināti kormūzikas cienītāji. Koncertā diriģentu svētkos sveiks jauktais koris “INTIS” (diriģente Ilze Valce, kormeistars Kārlis Millers) un jauktais koris “Lauma” (diriģente Mirdza Paipare). Ieeja bez maksas.

Lai raisītu Ziemassvētku prieku un īpašo noskaņu, ģimenes ar bērniem aicinātas uz Ziemassvētku koncertuzvedumu “Ziemassvētku speciālists” 17. decembrī pulksten 13.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē. Rakstnieka Ervīna Grošes stāstu dziesmās un dejās atainos bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” (vadītāja Inta Āboliņa), bērnu un jauniešu vokālā studija “Pērlītes” (vadītāja Iveta Logina), Liepājas Jauniešu teātra studijas dalībnieki (režisors Juris Ločmelis) un Medzes pagasta kultūras nama mūsdienu deju kolektīvs “Medzīši” (vadītāja Selēna Vasiļjeva). Ieeja bez maksas.

Savukārt, svētdienā, 18. decembrī, pulksten 15.00, Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē skanēs Ziemassvētku koncerts “Laiks ar vēja spārniem”, akcentējot laika straujo virzību gada griezumā. Kopā ar vīru vokālo ansambli “Dziedonis” (vadītājs Valdis Aivars), jaukto kori “Lauma” (diriģente Mirdza Paipare) un Liepājas Tautas teātra aktrisēm Sandru Okuņevu un Sandru Vinteri, romantiskās un filozofiska rakstura dziesmās un dzejā, atskatīsimies uz gadu, kas ved cauri gadalaikiem, sākoties un noslēdzoties Ziemassvētkos, kad atkal uzsākam jaunu, vēlmēm un apņēmības pilnu straujās dzīves posmu. Ieeja bez maksas.

Plašāka informācija Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā www.liepajaskc.lv, Liepājas kalendārā http://kalendars.liepaja.lv/ un sociālajos tīklos #LiepajasKC.

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja