Jauniešu teātra studijā pirmizrāde

12.04.2023

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studija aicina šo piektdien, 14. aprīlī, pulksten 18:30 uz pirmizrādi “Dievu ābols”. Izrāde būs skatāma Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē. 

Iestudējums tapis pēc Hermaņa Paukša lugas “Dievu ābols” motīviem Jura Ločmeļa režijā. “Hermaņa Paukša kā dramaturga skatījums uz dažādām tēmām mani vienmēr ir fascinējis,” stāsta režisors, “tādēļ ik pa laikam atgriežos pie šīs dramaturģijas. Iestudējumā skartā tēma šobrīd šķiet īpaši aktuāla – mīts par Trojas kara aizsākumu, kurā “dievi” paspēlējas ar cilvēkiem, sagādājot sev izklaidi. Izrāde ir par mīlestību, kaislībām un intrigām savam priekam – bez atskaites punkta par sekām.”

Lielākajai daļai Jauniešu teātra studijas aktieru šī būs pirmā tikšanās ar publiku. “Ceram uz patīkamu satikšanos skatītājiem ar jaunajiem aktieriem”, piebilst režisors. Iestudējums sagatavots divos aktieru sastāvos. Pirmizrādē piedalīsies Kristofers Sproģis, Anna Lendele, Edgars Mariuss Bents, Elizabete Sitņikova, Beāte Ija Bērziņa, Ulrika Kronpuša, Una Unda Sālava, Emīls Butorins un Ainis Kuzņecovs.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Laipni aicināti!