Fotostudija “FOTAST” aicina uz izstādi “Krāsu sprādziens”

04.02.2016

Jaunuma titlulattēls   Jaunuma titlulattēls   2_Martins_Andersons  

Šovakar, 4. februārī, plkst. 17.00 kafejnīcā “Darbnīca” notiks Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra fotostudijas “FOTAST” dalībnieku darbu izstādes “Krāsu sprādziens” atklāšana. Izstāde bez maksas apskatāma līdz 2016. gada 4. martam.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra fotostudijas “FOTAST” dalībnieki šajā pelēcīgo toņu laikā aicina uz pasauli skatīties krāsaini, raisot pozitīvas emocijas izstādē “Krāsu sprādziens” kafejnīcā “Darbnīca”, Lielā ielā 8. Šoreiz izstādes vadmotīvs ir emocijām bagātā krāsu gamma. Fotostudijas vadītājs Jānis Vecbrālis stāsta: “Neskatoties uz apkārt esošo un notiekošo, mēs esam pozitīvi un vēlamies savu dzīvesprieku sniegt arī citiem liepājniekiem. Gaidām pavasari – aicinām to radīt sevī jau šobrīd, jo brīnumus radām mēs paši!”

Izstādi veido 15 fotodarbi, kuru autori ir gan pieredzējuši un atzīti fotomākslinieki, gan arī jaunie talanti – Daina Ģibiete, Gunita Kalēja, Ilga Lasmane, Ilona Gabaliņa Kila, Irina Tīre, Iveta Meldere, Jānis Vecbrālis, Gunārs Kopštāls, Agris Klestrovs, Kristīne Kiseļova, Laila Dūna, Līga Ate, Mārtiņš Andersons, Mārtiņš Dzērve un Normunds Kaprano.

Fotostudijā “FOTAST” pulcējas fotomākslas interesenti, lai kopā mācītos, radītu un veidotu notikumus – izstādes, seminārus, foto plenērus, ekspedīcijas u.tml. Dalībnieki labprāt iesaistās dažādos projektos, kā arī paša rada un realizē radošas idejas. Fotogrāfu darbi dažādās izstādēs ceļo ne tikai pa Latviju, bet arī uz ārvalstīm.

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja