Aicina pieteikties bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”

08.02.2016

Jaunuma titlulattēls

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, bērnu deju kolektīvs “Krustiņi” un vadītāja Inta Āboliņa aicina līdz 2016. gada 22. februārim pieteikties 13. Bērnu tautas deju svētkiem “Pilna sauja dzintariņu”, kas notiks šī gada 11. martā Liepājas skolās un Liepājas Latviešu biedrības namā.

Kā mazi dzintara graudiņi jau 13. reizi Liepājā iemirdzēsies bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvi no visas Latvijas. Šo gadu laikā interesi par svētkiem izrādījuši kolektīvi no Preiļiem, Cēsīm, Lielupes, Rīgas, Bauskas, Auces, Talsiem, Saldus, Tukuma, Liepājas un citām Latvijas pilsētām un novadiem. 2002. gadā aizsāktā tradīcija iemantojusi ne tikai dalībnieku, bet arī skatītāju atzinību.

Svētku lielkoncerts norisināsies 11. martā plkst. 18.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, kā arī dienas pirmajā pusē, pateicoties veiksmīgai sadarbībai, dejotāji viesosies arī vairākās Liepājas skolās, kurās veiksmīgi darbojas dažādi bērnu un jauniešu deju kolektīvi.

Svētku mērķis ir stiprināt Dziesmu un deju svētku tradīciju, sekmējot bērnu un jauniešu deju kolektīvu radošās aktivitātes, pulcējot tos vienkopus un veicinot arī vadītāju jaunradi un sadarbību profesionālās meistarības jomā. Šie svētki radīti ar ideju rosināt bērnos un jauniešos interesi par latviešu tautas deju kā mērķtiecīgu pašapliecināšanās iespēju.

Latvijas kultūras centru, interešu izglītības centru, izglītības iestāžu bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvi, kas vēlas kļūt par svētku dalībniekiem, tiek aicināti pieteikties līdz 2016. gada 22. februārim, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to, kā arī publicitātes fotogrāfiju elektroniski uz e-pastu selena.vasiljeva@dome.liepaja.lv. Svētku nolikums un pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.

Informāciju sagatavojusi:

Inese Sērdiene
Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra
Projektu vadītāja