Aicinām uz Mīlas dziesmu koncertu “Tev un ugunij”.

07.02.2019

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “INTIS”  un mākslinieciskā vadītāja Ilze Valce kopā ar Rīgas Latviešu biedrības jaukto kori “Austrums” un diriģentu Āriju Šķepastu aicina 10. februārī pulksten 15:00 uz Mīlas dziesmu koncertu “Tev un ugunij” koncertzālē “Lielais dzintars”.

Koncerts veltīts izcilajam latviešu dzejniekam Ojāram Vācietim un viņa mūzai – dzīvesbiedrei, dzejniecei un tulkotājai Ludmilai Azarovai, kuru radošā un sabiedriskā darbība devusi nenovērtējumu ieguldījumu Latvijas kultūrā.

Jau par tradīciju kļuvis, ka katru gadu februārī, ap Svētā Valentīna dienu, jauktie kori “INTIS” un “Austrums” rīko Mīlas dziesmu koncertus, kuros skan skaistas latviešu komponistu dziesmas. Šogad J. Lūsēna, I. Kalniņa, P. Plakida, A. Kalniņa, I. Arnes, A. Engelmaņa, V. Kaminska, A. Maskata, J. Aišpura, Ā. Šķepasta un A. Kontauta kompozīcijas papildinās Ojāra Vācieša un Ludmilas Azarovas dzeja. Dzeju lasīs Liepājas teātra aktieris Gatis Maliks, kas attēlos Ojāru Vācieti, bet Ludmilas Azarovas tēlā iejutīsies aktrise Zane Daudziņa, kura aizstās Veroniku Plotņikovu, kas neparedzētu apstākļu dēļ šoreiz nevar piedalīties.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja ir Ilze Valce, scenārija autore – Rasa Bugavičute–Pēce, režisore – Rēzija Kalniņa. Pie diriģenta pults stāsies Ilze Valce un Ārijs Šķepasts, koncertmeistars – Aldis Liepiņš. Koncertu organizē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs.

Biļetes cena ir 3 eiro. Biļetes var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

📷Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.