Aicinām uz Lieldienu sarīkojumu “Kā Ance Lieldienas izglāba”

15.04.2019

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina liepājniekus un pilsētas viesus svētdien, 21.aprīlī no pulksten 12 līdz 15 piedalīties Lieldienu sarīkojumā “Kā Ance Lieldienas izglāba”.

Šogad lielus un mazus svinētājus Jūrmalas parka Bērnu laukumā gaidīs zaķenīte Ance un lācēns Miša, lai kopā brīvā dabā priecātos par atnākušo pavasari, noskatītos Liepājas Leļļu teātra izrādi, rotaļātos, dziedātu un dejotu, darbotos pavasara saulgriežu darbnīcās un iepazītu dažādus mājdzīvniekus. Svētku programmā arī tradicionālā olu krāsošana, meklēšana un ripināšana, atraktīvs olu lietus un citas jautras izdarības.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra folkloras kopas “Vēlava” un “Saknes”, bērnu vokālā studija “Pērlītes” un Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes „Rūķītis” vokālais ansamblis “Rūķīši” ar dziesmām skanīgi modinās pavasari, bet Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīvs “Krustiņi”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Rucavietis”, senioru deju kolektīvs “Sidrabvilnis” un Profesionālās izglītības kompetences centra “Liepājas Valsts tehnikums” jauniešu deju kolektīvs „Odziņa” aicinās visiem kopā lustīgi izdejot Lieldienu prieku.

Jautrās rotaļās un atrakcijās svētku dalībniekus aicinās lapsa, zaķis, tīģeris un lācis no radošās apvienības “Krāsu karuselis”, kas arī šogad ļaus izbaudīt bērnu iecienīto krāsaino olu lietu, spēlēt cāļu un zaķu futbolu, piedalīties veiklības atrakcijā “Nu pagaidi, zaķi!” un iziet labirintu.

Apmeklētāji varēs radoši izpausties dažādās meistardarbnīcās un paši savām rokām izgatavot svētku dekorus. Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra tautas lietišķās mākslas studijas “Kursa” meistares iemācīs kā raibu raibos rakstos krāsot olas, Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Laumiņa” radošajās darbnīcās varēs izgatavot Lieldienu olu groziņu un dekoratīvu vistu, Pavasara gleznu un stabules. Savukārt ziedu dizaina studijas “Liepzars” radošajā darbnīcā iemācīs, kā no dabas materiāliem izveidot Lieldienu ligzdiņas.

Darbojoties svaigā gaisā, radušos izsalkumu varēs remdēt ar uzkodām un atspirdzinājumiem, ko būs sarūpējuši SIA “Tāfele”, I/D Mārtiņš Kairis, kafejnīca “Zelta Ola” un Ieva Grantiņa.

 Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.comtwitter.com un instagram.com kontos.