Aicinām uz koncertu “Dziesmu koks”

20.11.2019

Jaunuma titlulattēlsLiepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris “Laiks” un diriģente Ilze Balode aicina liepājniekus un pilsētas viesus uz koncertu “Dziesmu koks”, kas ir veltījums Latvijai 101. dzimšanas dienā. Koncerts izskanēs 24. novembrī pulksten 17.00 mākslas telpā “Civita Nova”, Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” 1. stāvā.

Programmā iekļauti projekta “Latvijas komponisti Latvijas simtgadei” un citi latviešu komponistu – Ērika Ešenvalda, Raimonda Tigula, Andra Kontauta, Valta Pūces, Ulda Marhileviča, Jāņa Aišpura un citu – skaņdarbi.

Kā pastāstīja diriģente Ilze Balode, koris “Laiks” pirms pāris gadiem tika uzaicināts nebijušā notikumā, kura idejas autors bija diriģents Māris Sirmais kopā ar Valsts akadēmisko kori “Latvija”. Projekta “Latvijas komponisti Latvijas simtgadei” ietvaros, tika radīti vairāki desmiti jaundarbu. Latvijas koru diriģentu balsojuma rezultātā tika izvēlētas dziesmas, kuras iekļāva projekta noslēguma koncertā, kas izskanēja pagājušā gada 4. maijā, Rīgā, Nacionālajā bibliotēkā. Līdzās Latvijas profesionālajiem koriem, noslēguma koncertā uzstājās arī liepājnieki – Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktie kori “INTIS”, ko vada Ilze Valce un “Laiks” ar Ilzi Balodi. “Tas bija neaizmirstams, patiesu emociju un  spilgtu mirkļu piepildīts notikums! Šī projekta dziesmas mums joprojām ir ļoti mīļas un pastāvīgi paliekošas kora repertuārā. Ar prieku tās dāvāsim liepājniekiem un pilsētas viesiem Latvijas dzimšanas dienai veltītajā koncertā. Uz tikšanos koncertzālē,” aicina kora “Laiks” diriģente Ilze Balode.

Koncerta biļetes cena ir 3 eiro. Tās var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” kasēs un internetā ŠEIT.