Aicinām pieteikties tautas deju festivālam “Aprīļa pilieni”

19.02.2019

Aicinām jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvus līdz šā gada 8. martam pieteikties dalībai tautas deju festivālā “Aprīļa pilieni”, kas 27. aprīlī norisināsies Liepājā.

Jau 15. reizi Liepājā pulcēsies dejotāji no dažādām Latvijas pilsētām, lai iepriecinātu skatītājus ar radošu un daudzkrāsainu koncertprogrammu. Savukārt festivāla dalībniekus gaida ne tikai sadejošanās krāšņā koncertā, bet arī radošas un sportiskas aktivitātes “3+3 pilienu sacensības”. Festivāla ceļojošās balvas “Lielais piliens” ieguvēju noteiks festivāla rīkotāju izveidota žūrija, apkopojot “3+3 pilienu sacensības” un koncerta skatītāju simpātiju balsojuma rezultātus.

Tautas deju festivāls “Aprīļa pilieni” radīts, lai stiprinātu Dziesmu un deju svētku tradīciju, popularizējot latviešu tautas deju un skatuviskās dejas žanru, pulcējot vienkopus Latvijas deju kolektīvus un veicinot to vadītāju jaunradi, pieredzes apmaiņu un sadarbību. Festivālu organizē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs kopā ar vidējās paaudzes deju kolektīvu “Kvēle” un tā vadītāju Ingrīdu Lūku, kas ir arī koncerta mākslinieciskā vadītāja.

Deju kolektīvi, kas vēlas piedalīties tautas deju festivālā “Aprīļa pilieni”, aicināti iepazīties ar nolikumu un līdz 2019. gada 8. martam aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu, kas pieejami Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā sadaļā “Nolikumi”: ŠEIT

Katrs deju kolektīvs aicināts pieteikt četras dejas, no kurām viena – jaunradīta, izmantojot kādas latviešu filmas mūziku un tematiku. Rīkotāji no pieteiktajām dejām izvēlēsies trīs, ko iekļaus koncerta programmā. Vairāk informācijas par festivāla norisi un citiem jautājumiem var uzzināt nolikumā vai neskaidrību gadījumā sazinoties ar projekta vadītāju Signi Blumbergu pa tālruni 63481253, elektroniski signe.blumberga@liepaja.lv

Skatītāji biļetes uz festivāla noslēguma koncertu var iegādāties SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 3 eiro.